Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy można! Stuningować AGM 031 do 550fps i JAK?


Recommended Posts

1. Po co ci 550 FPS przy lufie długości 363 mm?

 

Zasięgu takiego jak w przypadku np. M16 o lufie 509mm i tak nie osiągniesz. Dodatkowo skazujesz się na strzelanie tylko ogniem pojedynczym, chyba że masz zamiar wymieniać co jakiś (bardzo krótki) czas szkielety GB :hahaha:

2. Uzyskanie wartości powyżej 500 FPS na GB V.2 to jest sztuka, na tym forum temat wałkowany był już po wielokroć.

 

Na stokowym GB od AGM zapomnij o osiągnięciu jakiś super wyników. Inwestowanie natomiast w GB powiedzmy KWA, Prowina czy Ultimate oraz wymiana wszystkioego co jest w środku (żebatki, tłok, cylinder, głowice, prowadnica, dysza) da ci efekt w postaci rachunku na kilka tysięcy pln bez gwarancji na wymarzone 550 FPS.

 

Reasumując:

 

1. Posłuchaj Perskiego i sprzedaj te replikę a następnie kup KWA!

 

Wraz z tuningiem sklepowym na M150 (koszt około 1800 zł w sumie) - pod warunkiem że jesteś na 100% pewien iż taki perforator o małym zasięgu i dużym rozrzucie jest do czegokolwiek potrzebny.

 

2. Jeśli jednak chcesz mieć coś o w miarę przyzwoitym zasięgu i celności (powiedzmy karabin para-snajperski, wyborowy) to kup M16A4 (M16 SR12) i zamów do niego tuning!

 

Na przykład taki, jaki ja ma w swoim SR12 (sprawdź Arsenał na moim profilu). Przy M140 mam stabilne 520 FPS i przewagę w zasięgu rzędu 30%-50% nad "typowymi" AEG-ami.

 

Pomimo, że teoretycznie mogę (GB to wytrzymuje bez protestów) nie strzelam jednak na auto, tylko z dystansu wyłuskuję co ciekawsze cele lub zagrożenia dla grupy w ugrupowaniu i na rzecz której działam. Na bliższym dystansie i do obrony własnej używam Colta 1911 albo MP7.

Link to post
Share on other sites

:bialaflaga: KicpA, z autorytetami ani myślę polemizować, czy też (co nie daj Boże) dyskutować, ale.... :zastanawia:

 

Mój egzemplarz (stosowany w drugiej replice - szturmaku) znosi świetnie od pół roku m130, a nawet na krótko (1000 BB) do testów wytrzymał m140. Nie mam ciężkiego palca, więc i nie katuję go za bardzo, ale jednak...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...