Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy G36 JG - problem z działaniem


Recommended Posts

Witam, kupiłem G36c firmy jg na allegro, a dokładnie model G608-6. Na początek ładowałem baterię 6h i 10 min względem instrukcji i podłączam do repliki, a tu zonk jak próbuje strzelić nic się replika nie odzywa. Nie wiem, może coś źle zrobiłem. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Na początek możesz sprawdzić multimetrem napięcie w baterii,opcjonalnie możesz do repliki podłączyć inną(np.pożyczyć od kolegi).Możesz również sprawdzić bezpiecznik,czy nie jest przepalony,lub uszkodzony.Znajduje się on w chwycie przednim.

Pozdrawiam

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki za pomoc, byłem przed chwilą u znajomego elektryka i okazało się że z baterią jest wszystko ok, natomiast problemem była ładowarka. Rozebraliśmy ładowarkę i okazało się że kabelek był urwany. Zlutowaliśmy go i jest ok, tylko teraz problem mam z włożeniem baterii do chwytu przedniego. Robię tak jak na instrukcji i jak chce złożyć to przy samym końcu coś blokuje. Mógłby ktoś zapodać linka na youtube jak załadować tą baterię, to bym zobaczył co robię nie tak.

Link to post
Share on other sites

Witam, pozwolę sobie napisać w tym temacie ponieważ mój problem również dotyczy g36 firmy jg. Replikę zamówiłem na gunfire.pl, podczas wyprzedaży. Do tego kupiłem gumkę guardera przeźroczystą i kulki gunfire rockets 0,23g. Poprosiłem sklep o zamontowanie jej odrazu do repliki. I tu pojawiło się moje pierwsze zdziwienie, ponieważ gdy dostałem replikę, w pudełku była paczka po gumce hop-up. W środku stockowa gumka i przeźroczysty dystanser. Pierwsze pytanie czy nie wymienili dystansera, jeżeli tak to czemu? Czy to jakoś może wpływać na działanie? Druga sprawa, strzelam na ogniu pojedynczym wszystko ładnie, gdy przełączam na ogień ciągły po paru kulkach replika się zacina. Gejbox się "krztusi" i nic nie idzie. Dopiero po wyjęciu magazynka i wsadzeniu wyciora przez lufę, jedna kulka wypada i można strzelać dalej. I teraz czy to wina kulek? Czy może źle założonej gumki? Czy może jeszcze inne są przyczyny?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

A jeszcze taka notka, że chwilowo nie mam jak dostać innych kulek, dlatego prosił bym o dokładna diagnozę;)

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Wymień, bo prędzej czy później i tak to zrobisz bo stockowe to jedna wielka lipa i daj znać co i jak..

Proponowałbym dać to komuś kto się na tym zna...

Aaa i jakich kulek używasz?? (firma nie waga)

Możliwe że kulki lipne i dla tego się zacina.

 

Jak gb się krztusi i przestaje działać to proponowałbym naładować/zmienić batkę... ;]

Link to post
Share on other sites

Tu znowu autor tematu. Ostatecznie spaliła mi się ładowarka(bardzo brzydki zapach), ale bateria i replika działają(kumpel naładował baterie), więc mam takie pytanie, kupić taką samą ładowarkę(http://allegro.pl/nowa-ladowarka-asg-aeg-nicd-nimh-8-4-v-i2077568507.html) i liczyć na cud że będzie dobra, czy może jakiejś innej firmy... Ps: a ktoś z Zamościa może wie czy można kupić gdzieś taką ładowarkę w Zamościu dostać??

Link to post
Share on other sites

Tu znowu autor tematu. Ostatecznie spaliła mi się ładowarka(bardzo brzydki zapach), ale bateria i replika działają(kumpel naładował baterie), więc mam takie pytanie, kupić taką samą ładowarkę(http://allegro.pl/nowa-ladowarka-asg-aeg-nicd-nimh-8-4-v-i2077568507.html) i liczyć na cud że będzie dobra, czy może jakiejś innej firmy... Ps: a ktoś z Zamościa może wie czy można kupić gdzieś taką ładowarkę w Zamościu dostać??

Nn allegro kup skyrc imax b6 w firmie amadex.Raz kupisz i masz oryginał do wszystkich rodzajów baterii

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...