Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BOL - BASIC - Ładowarka Mikroprocesorowa


Recommended Posts

Witam

 

Dwa szybkie pytania

 

Czy ktoś ma jakąś widzę na temat tej ładowarki mikroprocesorowej http://azteko.pl/bol-basic-ladowarka-mikroprocesorowa-p-1547.html ? Opis jaki zamieszcza sklep jest dosyć enigmatyczny, a na forum nie ma lub ja nie potrafię znaleźć interesujących mnie informacji (stawiam na to drugie).

 

Drugie pytanie odnosi się do akumulatorów li-po. W całym tym szumie informacyjno-technicznym jaki panuje na forum, kompletnie się pogubiłem więc zachowam się jak totalny ignorant, którym jestem w tej materii i zadam następujące pytanie. Jakie akumulatory i jaka ładowarka będzie w sam raz dla debiutanta w dziedzinie zasilania i ewentualnie co jeszcze należy dokupić, aby nie zniszczyć repliki i akumulatora?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po co eksperymentować z jakimiś ładowarkami jak w tej samej cenie masz Imaxa B6 którym naładujesz każdą baterię używaną w ASG. Oczywiście LiPo również.

 

No niekoniecznie w tej samej cenie. Osobiście mam i BOLa Basica i Imaxa B6. Tego pierwszego próbuję sprzedać (z rozładowywarką w komplecie, bo BOL nie potrafi rozładować baterii) za 40 zł (bez powodzenia), a Imaxa nabyłem za ok. 150 zł... Oczywiście tylko i wyłącznie dlatego, że przerzucam się na LiPole. Jeśli jednak ktoś ma mało gotówki i tylko baterie NiCd czy NiMH to oczywiście BOL będzie idealny - bardzo sprawnie ładuje i nie niszczy akumulatorków, jak ładowarki "startowe" z zestawów. Na początek (jeśli ktoś nie ma LiPo) to moim zdaniem może być.

Link to post
Share on other sites

Z tym,że tu każdy na myśli ma nowe ładowarki :) .Imax to jest jednorazowy wydatek na lata,i nie warto tu oszczędzać,bo przechodząc na inne batki(li-xx),trzeba kupić jakąś mikroprocesorówkę.No i zawsze można żonie,czy rodzicom wkręcić,że może służyć jako prostownik do samochodu :)

Link to post
Share on other sites

Z tym,że tu każdy na myśli ma nowe ładowarki :)

 

Jak nowe, to raczej nie ma co myśleć o BOL Basic. Tę ładowarkę nową to można było kupić jakieś 2 lata temu i wtedy to była technika rakiet kosmicznych... :biggrin:

 

No i zawsze można żonie,czy rodzicom wkręcić,że może służyć jako prostownik do samochodu :)

 

No to jest chyba jeden z najczęściej używanych argumentów, przy wtajemniczaniu żony/rodziców w zakup tej ładowarki (Imax).... :hahaha:

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...