Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak odróżnić komorę P&J od CA


Recommended Posts

Mam nietypowy problem .

Otóż kupiłem od jednego z użytkowników forum komorę do m249 rzekomo produkcji CA .

Jednak wygląda ona jak zwykła komora od P&J .

Poszperałem na necie ale zdjęć środka komory nigdzie nie ma .

W związku z tym czy ktoś mógłby podrzucić mi zdjęcie środka komory CA ? Ew. całej komory żebym sobie porównał .

 

Z góry dziękuję za pomoc .

Link to post
Share on other sites

Do komory p&j wkładasz lufę z gumką od normalnego aeg i wchodzi głębiej niż normalnie - czyli nie zatrzaśniesz zabezpieczenia lufy (przed wypadaniem) na komorze.

Komora p&j jest gorzej wykonana niż CA.

 

Brednie , do stockowej PJ można włożyć gumkę z kołnierzem i zatrzasnąć zatrzask .

Co do porównywania to nie mam dostępu do pewnej komory CA , żeby sobie je porównać ;/

 

Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź .

Link to post
Share on other sites

Ty chyba nie zrozumiałeś... Do komory pj jak weźmiesz lufę z normalną gumka to możesz głębiej wsadzić lufę, tak że nie da się zatrzasku złapać. W CA się nie da bo nie ma dodatkowego miejsca na ten dziwny kołnierz, gumka normalnie oprze się prawidłowo i dalej lufy nie włożysz.

Link to post
Share on other sites

Ero-senin- ja to ciemna masa jestem ale zrozumiałem co chciał przekazać Trzmielor. Oczywiście można tak wsunąć lufę z gumką do komory PJ-a, że zapniesz zatrzask, ALE można lufę z tą samą gumką wsunąć jeszcze dalej i wtedy zatrzask nie zapnie lufy... rozumiesz?? W komorze CA NIE DA się wsunąć lufy tak głęboko, żeby nie szło zapiąć zatrzasku. Chyba już jaśniej tego nie da się wytłumaczyć.

Link to post
Share on other sites

W takim razie moja komora PJ jest magiczna bo działa dokładnie tak samo jak Ca [ też nie da się za głęboko wsunąć gumki ] .

W temacie o m249 dostałem już odpowiedź , komora Ca ma w środku fazę a pokrętło regulacji jest odrobinę inaczej wykonane .

 

Temat do wywalenia . Zrobiło się " Pokarzę ci , że mam racje ! " bez niczego wartościowego .

 

Tak czy inaczej dziękuję wszystkim , którym chociaż chciało się coś nabazgrolić :]

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...