Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasilacz impulsowy jako ładowarka do AEGa.


Recommended Posts

Witam.

Kupiłem sobie http://allegro.pl/gunfire-karabin-asg-g36-gearbox-ver-3-360fps-i2040440398.html i w komplecie była zepsuta ładowarka. Poleciliście mi kupić ładowarkę mikroprocesową (w temacie, który już chyba został usunięty z forum dlatego założyłem nowy). Ja nie mam tyle kasy, a mój wujek oddał mi ładowarkę impulsową, której już nie potrzebuje i powiedział że się nada się do ładowania baterii, tylko muszę końcówkę odciąć ze stockowej ładowarki i przylutować do tej impulsowej. Na tej ładowarce jest możliwość zmiany napięcia(możliwość to: 3V;4.5V;5V;6V;7.5V;9V;12V), a maksymalny prąd wyjściowy wynosi 600mA, moja bateria ma napięcie 8.4V i jej pojemności wynosi 1100mAh. Według wzoru na ładowanie ma ją ładować dwie i półgodziny (1,4*1100/600= 2.56). I tu mam do was pytanie: na jakie napięcie nastawić ładowarkę i czy tak jak opisałem będę mógł ładować??

Ps zdjęcie ładowarki stockowej i tej impulsowej http://img842.imageshack.us/img842/7067/20120204140924.jpg

Link to post
Share on other sites

Podrzucaj jakiemuś Koledze batę do ładowania i zbieraj na dobrą ładowarkę. Imax B6, albo turnigy accucel. Koszty jak dobrze poszukasz (nie w Polsce) to niecałe 100 złotych.

 

EDYTA: A co tam będę chamski. Jak Cię nie stać to się nie baw, albo kup sobie sprężynę. Albo rób tak jak napisałem powyżej.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...