Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika sprężynowa do 150zł/Shotgun


Recommended Posts

Witam, jestem po kilku strzelaniach...I tak, wszystko było ok, strzelam sobie aż tu nagle:załadowałem, naciągnąłęm sprężynę wszystko ok, a broń nie strzela(tzn. strzela ale kulka nie wylatuje).No to próbuję załadować inny shells itd., to nic nie daje.Przyszedłem do domu i próbowałem przepchnąć wyciorem lufę.Spróbowałem przepchnąć, i tutaj moje pytanie:Czy wycior musi przejść na wylot(tzn. jeżeli włożę na końcu lufy wycior to musi wyjść tam gdzie się shellsy wkłada? Bo ja tak próbowałem i nie dawał rady przejść, czy to oznacza że coś tam jest zapchane? I druga sprawa, to taka, że gdy załaduję kulkę od góry(końca lufy) to wszystko jest ok,replika normalnie strzela, więc problem najprawdopodobniej leży tam gdzie się wkłada shellsy lub w tych okolicach.I po 3 to załadowałem normalnie kulkę ale ręcznie, zamknąłem to co przyciska shells,naciągnąłem sprężynę a kulka dalej jest w tym samym miejscu co była(na początku lufy, patrząc od strony tam gdzie ładuję się shellsy).Czy ma ktoś jeszcze jakieś rady? Przepraszam, że nie wyrażam się profesjonalnie.Myślałem o oddaniu repliki na gwarancję, jednak jeśli jest to jakaś drobnostka to po co mam się w to bawić i płacić za koszty przesyłki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Od jakiegoś czasu śledzę forum i rozglądam się po sklepach żeby zapoznać się z replikami, śledzę ten temat i sprawdzam linki i tu mam pytanie do osób które mają większe pojęcie o asg niż ja :) Czy shotgun na początek jest dobrym wyborem?

 

 

Niezłym, ale lepszym jest elektryk. Niestety to nie ta sama półka cenowa co pompki.

I prosiłbym również o stosowanie w pisanych przez Ciebie postach zasad poprawnej polszczyzny.

Arend.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...