Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

Zakupiłem Berette 92FS - EBB - tania : 140 zł , ABS...i chyba nie był to dobry zakup...

 

A dokładniej: Załadowałem magazynek , włożyłem , wkładam baterie ( w 100% dobrze) , broń powinna być załadowana , problem w tym że strzelać nie chce , zamek też sie nie rusza..Nie wiem czy w elektrykach jest tak samo ale w moim sprężynowym Glocku po odciągnięciu zamka odsuwa się takie podłużne coś ( nie wiem jak to sie w ASG nazywa , ale w broni ostrej jest to iglica) , ażeby kulka mogła wejść do komory..tu ten mechanizm jest cały czas w położeniu uniemożliwiającym to - kulka zostaje przed magazynkiem i po wyciągnięciu go wypada.

Jutro będe dzwonił do sklepu w sprawie gwarancji itd..

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to wada , czy może ja sie po prostu nie potrafie tym obsłużyć..

Link to post
Share on other sites

Nie chcę Cię dodatkowo martwić, ale kupiłeś straszną kaszankę.

 

Miałem kontakt z taką repliką i również po włożeniu baterii nie chciała działać. Okazało się, że baterie, pomimo iż nowe, były niewystarczająco wydajne by zasilić replikę. Sprawdź na dobrej jakości bateriach.

 

Nie zmienia to faktu, że lepszym rozwiązaniem będzie odesłanie repliki z powrotem do sklepu (jeśli kupowałeś przez Internet, masz na to 10 dni), a następnie kupno dobrej, polecanej repliki elektrycznej (jak np. CM.030 [Glock 18C]) za niewiele większą kwotę (150-200 złotych).

Link to post
Share on other sites

Domysliłem sie wcześniej , ale dzięki za szczerość :)

 

Baterie z Philipsa , jutro kupie Duracella i zobacze co będzie...

Kurde..z jednej strony fajna bo ma wszystkie oznaczenia..ale od razu sie troche wkurzyłem bo straszny klekot..między zamkiem a lufą jest luz + parę słabych wykończeń...

 

Jeszcze tylko kwestia : W każdym sklepie mam prawo do odesłania przez te 10 dni ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...