Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C model DLV36 ASG Dania


Recommended Posts

Witam mam kilka pytań, nie wiem czy dobry dział więc w razie wpadki proszę moderatora o przerzucenie do dobrego :)

Dostałem od kolegi AEG'a DLV36 firmy ASG Dania (jest to model G36C), on używał go sporadycznie żeby sobie na podwórku do tarczy postrzelać a ja mam pytania:

1. czy ten karabinek nadaję się do rozpoczęcia przygody z ASG (kilka osób z których większość też dopiero zaczyna)?

2. czy jest jakikolwiek sens tuningu typu wymiana lufy czy innych elementów?

3. standardowa bateria to 7,2 500mAh czy można ją zmienić np na 8,4 1200mAh?

Link to post
Share on other sites

1.Wszystko co strzela sie nada. Jeżeli uważasz że spłnia twoje wymogi to jest świetna.

2.Lufe zawsze warto zmienić na precke i zmienić HU, to zawsze sie opłaca no i pozwala replice być "bardziej skupioną".

3.Bateria to sprawa dyskusyjna, jeżeli chodzi o szybkostrzelność to ok, ale jeśli o wytrzymałość to napewno nie jest to nic dobrego(chodzi o wytrzymałość gb)

Dlatego jeśli chciałeś replike do ulepszeń wszelkiego rodzaju, to ceny repliki do tych rzeczy zaczynają sie no ok. 5 stówek wzwyż.

Ale polece tak dla poczytania:

 

http://wmasg.pl/pl/articles/show/201381 -to o kulkach

 

http://wmasg.pl/pl/articles/show/197623 -to powinno cie zainteresować

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/54801-jak-nie-zniszczyc-repliki/ -to teżgodne uwagi

 

Wystarczyło poszukać. Prosze

Link to post
Share on other sites

Szymon, znów nie masz pojęcia o czym piszesz, więc błagam, daj sobie spokój.

 

Po opisie baterii wnioskuję, że jest to tania, bazarowa replika z plastikowym pseudo-gearboxem. Dla pewności możesz tu wrzucić zdjęcia (całej repliki, gniazda magazynka i górnej części magazynka - to wystarczy do zidentyfikowania), ale mała szansa, żeby było inaczej.

Jeśli mam rację, to tą "repliką" dalej rzucisz niż strzelisz. Używając jej tylko się rozczarujesz - lepiej ją sprzedać, dołożyć trochę i kupić coś ze zwykłym metalowym gb. Oczywiście mogę się mylić, ale raczej niewielka szansa ;)

Link to post
Share on other sites

O co ci chodzi, jak nie mam racji.

1.Łatwo to ogarnąć.

2.Tu mi nie wmówisz że nie mam racji (w każdym nawet najgorszym gracie warto to zrobić).

3.Na bateriach może sie dobrze nie znam, ale to co napisałem masz na forum itp. itd. etc.

 

Chodzi o linki przecierz sa dobre i godne polecenia.

 

Google nie gryzie wpisz nazwe tego co kolega podał, A i tak sie przekonasz że gó**o to warte:)

 

100% zgadzam sie z tobą (oprócz pierwszego wersu)

Link to post
Share on other sites
2.Tu mi nie wmówisz że nie mam racji (w każdym nawet najgorszym gracie warto to zrobić).

No właśnie nie warto. Po pierwsze - do replik z plastikowym najczęściej nie pasują takie rzeczy. Po drugie - można próbować je przystosować. Cena takiego tuningu (o ile się on uda) zbliży się do ceny nowej repliki, a osiągi w dalszym ciągu będą... szajsowate.

Link to post
Share on other sites

Panowie nie trzeba się sprzeczać (choć to merytoryczna sprzeczka) sporo czytałem forum i wiem, że ten model większość z Was wyśmieje :) ale chciałem tylko zapytać czy jest sens choć trochę go poprawić. Na co dzień mam styczność z bronią "ostrą" więc nie będę wydawał kasy na mega repliki :) A to że akurat taki a nie inny model otrzymałem w "spadku" to już inna sprawa. Szymon ma rację może akurat wystarczy bo to ma być taka odskocznia ot wyskoczyć od czasu do czasu z kolegami do starej fabryki o pobiegać po budynkach :) na więcej niestety czas mi nie pozwoli. Dziękuję Wam za wyrażenie Waszych opinii :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...