Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"taktyczne" okulary ;)


Recommended Posts

Hargin ja uzywam Oakley'e a sam osbiscie rozwaliłme uvexy z około dwóch metrów i straciłem do tej firmy zaufanie gdyz uzywam okularów nie tylko do ASG a jesli Bartek ma wydac 200zł na okulary to warto dołozyc 100zł i miec dobre okularki i nie martwic sie ze cos ci sie w nich stanie To jest moje skromne zadanie :)

Link to post
Share on other sites

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=45606472 ciekawe choc Uvexy tańsze.

 

Martinbull oczywiscie ze można rozwalić Uvexy - przecież firma każdemy użytkownikowi daje do zrozumienia ile wytrzymują ich okulary (przypomne: 45 m/s przy odlamku niecale 0,9 g). Dyskusji na ten temat było od groma. Wiec nie ma co tracić zaufania tylko zdawać sobie sprawe z ograniczeń sprzętu :)

Link to post
Share on other sites
Hargin ja uzywam Oakley'e a sam osbiscie rozwaliłme uvexy z około dwóch metrów i straciłem do  tej firmy zaufanie gdyz uzywam okularów nie tylko do ASG a jesli Bartek ma wydac 200zł na okulary to warto dołozyc 100zł i  miec dobre okularki i nie martwic sie ze cos  ci sie w nich stanie To jest moje skromne zadanie  :)

 

1. ja rowniez uzywam okularow nie tylko do ASG,

2. ja rowniez rozawalilem jedna z par UVEXow i jedna pare Willeyow - na jedne usiadlem, z drugimi sie wywalilem na lodzie (trzymajac je w rekach) - czy na tej podstawie mam zaprzestac ich nosic?

 

IMO trzeba sobie okresilic do czego maja byc okularki - jak do ASG to IMO UVEXy daja znakomity wspolczynnik cena/wyglad/bezpieczenstwo

 

nie bronie tej firmy jak niepodleglosci - sam ich produktow raczej juz nie uzywam. Jednak twierdzenie, ze jak cos jest DROGIE to jest najzajebistsze, a inne sie nie nadaja - wykracza poza granice rozsadku 8)

Link to post
Share on other sites

Masz racje Hargin zgadzam sie z Toba ale ja nie napisałem ze jak cos jest drogie to jest super w sumie 300zł za bezieczenstwo oczu to nie tak duzo z własza ze takie okulary kupuje sie na pare lat wiadomo ze wydanie 1000zł na okulary to przesada chyba ze ktos jest zawodowcem i takie potrzebuje to co innego

Link to post
Share on other sites
Masz racje Hargin  zgadzam sie z Toba ale ja nie napisałem ze jak cos jest drogie to  jest super w sumie 300zł za bezieczenstwo oczu to nie tak duzo z własza ze takie okulary kupuje sie na pare lat wiadomo ze wydanie 1000zł na okulary to przesada chyba ze ktos jest zawodowcem i takie potrzebuje to co innego

 

tu sie zgodze - wydanie 300zl na ochrone oczu to nie jest "ZA DUZO" - co nie zmienia faktu, ze to "DUZO" i jesli ktos chce moze miec adekwatne bezpieczenstwo za mniejsze pieniadze :)

 

ale to juz total OFF TOPIC ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...