Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszzystkich. Czy wie ktoś gdzie w jakimś sklepie internetowym można dostać pas parciany ale z metra :?:

 

:arrow: mp5kholster23mp.jpg

 

Bardzo podoba mi sie pomysl MP5k PDW w miejsce pistoletu no i mam zamiar wykonac sam cos takiego :D a moze ktos jeszcze wie gdzie mozna kupic takie plastikowe klamry do zapinania na noge, identyczne jak sa w kaburach blackhawk link zdjecie ponizej.

 

:arrow: laburablackhawk8ez.jpg

 

Dzieki z gory za pomoc i pozdrawiam :!: :!: :!: :D

Link to post
Share on other sites

Z mojej ( i nie tylko mojej ) praktyki zawodowej jako instruktora wyszkolenia strzeleckiego oraz człowieka który nosi i używa broni palnej właściwie codziennie (w tym pistoletów maszynowych) wynika że wszelkiego rodzaju kabury udowe do PM-ów lub systemy ich mocowania podobne do tego na zdjęciu co najwyżej ładnie wyglądają ( czyt. Szpanersko ) ale w praktyce są mało użyteczne. Po chwili namysłu znalazłem właściwie tylko jedno zastosowanie dla takiego sposobu przenoszenia PM-a i wyszło mi że ewentualnie skok spadochronowy chciaż jest tam tyle czepliwych elementów broni na wierzchu że bałbym się ze sie tam jakaś zbłąkana linka spadochronu zaplącze, (taka kabura powinna osłaniać wszystkie elementy broni), poza tym do samochodu nie wsiądziesz, wysiaść też pewnie by było dość trudno, biegać z tym na nodze też nie jest zbyt wygodnie bo się będzie dyndać (taki PM waży troche więcej niż pistolet ) a i szybkie dobycie tego w sytuacji zagrożenia jest raczej wątpliwe bo z tego co widze to ten PM chyba dwoma czy trzema rzepami jest owinięty. Tak więc osobiście to bym na to miejscu pistolet umieścił a PM-a to na pasku taktycznym założył.

Pozdr. Surval

Link to post
Share on other sites

no widze ze Johan_JK dal kolejny na prawde fajny pomysl. Glownie chodzi mi o to, zeby umiescic gdzies PM'a bo niedlugo sie zanosi na auga a pistoletu niestety nie mam :( No i wpadlem na pomysl ze wykonam sobie taka kabure :D Ale na prawde wszystkim dziekuej za zaangazowanie no i jakby ktos cos jeszcze wydobyl z ten wielkiej sieci jaka jest internet to prosze aby sie tutaj pojawilo :D POZDRO I DZIEX

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...