Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zlot W-ARMIA VI '12 15.-17.06.2012 Gołdap


Recommended Posts

W imieniu członków Sekcji ASG przy Klubie 15.Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego i swoim własnym pragnę zaprosic wszystkich maniaków na organizowaną przez na s imprezę o nazwie W-ARMIA VI'12.Impreza nie jest imprezą nową i odbywa się już po raz szósty.W tym roku udało nam się zdobyc zgodę dowództwa na zorganizowanie również nocnych działań przez co Zlot nabierze bardziej milsim-owego i LARP-owego charakteru.

Miejscami Zlotu są:była strzelnica wojskowa(teren trudny i bardzo rozległy między rzekami i nad jeziorem ok.40ha)oraz na terenie byłego POM-u w Gołdapi(teren zurbanizowany).

 

W tym roku limit osób wynosi 150 uczestników i liczy się kolejnośc rejestracji i opłaty wpisowego.Koszt wpisowego to 55zł/osobę i obejmuje min:

-miejsce parkingowe i biwakowe na terenie wojskowym

-identyfikator

-punkt ładowania baterii

-pełny obiad

-kolację

-wodę do picia

-toi toi

-naszywkę Zlotową

itp.

 

Więcej szczegółów na temat Zlotu,zdjęc terenów oraz sposobu rejestracji i scenariusza na naszym forum

 

http://warmia2011.fora.pl/

 

ZAPRASZAMY

Link to post
Share on other sites

Ja także serdecznie zapraszam i polecam ten zlot gdyż w zeszłym roku na V edycji sporo się działo. Teren jest bardzo zróżnicowany od lasów,polan po budynki a nawet teren przypominający pustynie. Na terenie zlotu znajduje się też duży bunkier. Zlot wspominam bardzo dobrze gdyż gospodarze (Pozdrowienia dla całej Sekcji zwłaszcza dla dowódcy Pabla) czuwali nad dobrą atmosferą. Najmilej chyba wspominam doskonały obiad i oczywiście TOI TOI w którym pachniało różami hehe (serio). Scenariusz był bardzo rozbudowany więc i w tym roku liczę na podobne wrażenia. Pozdrawiam SnajperSWD

Edited by SnajperSWD
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Cóż, może moje zdanie i wiele nie znaczy, ale również byłem na V edycji tego zlotu. Dzięki niemu, nie tylko przeżyłem najlepszą strzelanke swojego życia, ale dzięki owemu zlotu, zdobyłem nowych przyjaciół. Atmosfera była niesamowita. Można by rzecz, że czułem się jak przy rodzinnym ognisku. Obiad był naprawdę bardzo dobry ;) przez co, zjadłem aż trzy porcje ;D W tym roku też będę i z góry mogę śmiało powiedzieć, że będzie doskonale. Oto moje skromne zdanie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich na zlot. Wasyl

Link to post
Share on other sites

Uoo.

Od razu się zgłaszam.

A imprezę wszystkim znajomym polecam ponieważ:

- wspaniali ludzie

- żarełko - miód w gębie

- teren brak słów. Naprawdę kapitalność !

- P.O.M do CQB w ubiegłym roku to absolutne i bezapelacyjne mistrzostwo świata

- ABSOLUTNIE ŻADNYCH STRZELANKOWYCH KWASÓW ( co jest rzadkością ).

- ciekawa okolica, niedaleko jeziorko do kąpieli

 

Reasumując - zaczynam pakować bambetle ;>.

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam!

Pragnę poinformowac że pozostała już tylko połowa miejsc w następującej ilości do danych stron Konfliktu:

 

SOJUZ WOSTOCZNYJ:56(limit 70 graczy)

 

KRÓLESTWO WESTLANDII:33miejsca wolne(limit 60)

 

REPUBLIKA MIDLEDII:BRAK MIEJSC!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...