Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP40 [SRC]


Recommended Posts

Bardzo Ci dziękuję. Bo wiesz, chciałbym rekonstruować żołnierza Luftwaffe (jak narazie to wehrmacht z kar98, ale z boya) i tak się wacham między mp40 od SRC a Kar98k od G&G. Biorąc pod uwagę to, że w przypadku luftwaffe, mp40 lub 38 było częściej używane niż mauser ( oczywiście nie wykluczając go całkowicie w LW ). Bardziej bym chciał MP, ale dlatego zadaję te pytania, żeby nie ulec "zauroczeniu" i nie trafić na jakieś g... . Jedni piszą, że mp od SRC sprawuje im się bardzo dobrze, drudzy, że się po paru razach coś popsuło ( to silnik, to zębatki ), ale widzę Ty nie masz z nim problemów. A jeszcze jedno, mianowicie - mógłbyś mi powiedzieć ile masz tą replikę i średnio jak często ją używasz? :)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem mp40 już używane... padł po około 1000 kulek, poszły zęby tłoka ... nie wiem co poprzedni właściciel z nim robił... ale po naprawie tłoka sprawuje się super! Strzela celnie, dużo celniej od mp40 agm i dalej. Jego fpsy są idealne do walki w budynkach i w lesie na bliskich odległościach - będziesz musiał duużo biegać - MP40 ma tylko 320 fpsów...

Wystrzeliłem już około 5 tys kulek z niego(po naprawie) i sprawuje się bez żadnych problemów.

Jedynym mankamentem są hicapy które firmowo nie podają kulek.

Jeżeli chcesz, możesz wstrzymać się na razie z zakupem i pojechać na jakiś zlot / strzelankę z naszą grupą i porównać na żywo mp40 src z mauserem G&G na co2, i wtedy zadecydować....

podaję do linka o mauserze g&g:

Mauser 98k

Link to post
Share on other sites

Wiem, golądałem już wcześniej ten filmik. A mógłbyś mi powiedzieć, ile kosztowała naprawa, skąd te zębatki czy tłok sprowadzałeś ? Były trudności z dostaniem takowych ? A jeśli chodzi o mag, to nie ma problemu, bo mialem dawno temu mp z agm-u, więc jakby co to sobie maga przerobie i tyle.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie części (tłok, zębatki) są standardowe gearbox v3 lub v2, naprawa+ części + przesyłka (serwisował ją AnR) wyszła z tego co pamiętam około 100 zł.

Naprawili też w cenie blow back. (Ale nie muszę Chimery ASG reklamować bo i tak każdy wie że są i świetni ;))

Edited by Witzland-942
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Mam pytanie, czy ktoś tuningował mp40 SRC?

 

Po wstawieniu m120 guardera wychodzi 350 fps na chrono :/

 

Układ tłok/cylinder/głowica tłoka - szczelny.

 

Za krótka dysza?

 

Cylinder jest tam typ 0, a lufę ma bardzo krótką, może to być problemem?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...