Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lukas42

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,075 profile views
 1. Domin ta proca była zbójcza, wybiliście nią masę Niemców na wzgórzu które atakowaliście ;) z tego co pamietam to miotaliście nią też granaty...
 2. Uwaga! BART powiedział że najpierw będzie realizował zamówienia na zespół stalowy spustu i cylindra do kar98k s&t. Jak już zamówi u niego 10 osób i więcej to weźmie się za projekt stalowy komory zamka i rączki. Zamawiajcie bezpośrednio u niego zestawy tuningowe. Zestaw tuningowy ze stali około 1000 zł. Zestaw komory i rączki ze stali 700-1200.
 3. Uwaga! BART powiedział że najpierw będzie realizował zamówienia na zespół stalowy spustu i cylindra do kar98k s&t. Jak już zamówi u niego 10 osób i więcej to weźmie się za projekt stalowy komory zamka i rączki. Zamawiajcie bezpośrednio u niego zestawy tuningowe.
 4. Uwaga! BART powiedział że najpierw będzie realizował zamówienia na zespół stalowy spustu i cylindra do kar98k s&t. Jak już zamówi u niego 10 osób i więcej to weźmie się za projekt stalowy komory zamka i rączki. Zamawiajcie bezpośrednio u niego zestawy tuningowe.
 5. Uwaga! Mauser 98k s&t ( małe wąskie magazynki) Jeżeli zbierze się 20 chętnych to Bart wykona nie tylko stalowy zespół spustu i cylindra ale też rączkę/mocowanie rączki i tylna część w której chodzi zamek aby replika była niezniszczalna. Obecnie wykonał już zespół spustu i cylindra. Aby zdecydował się zrobić pozostałe części stalowe musi zebrać się więcej osób. Jeżeli ktoś jest chętny to piszcie do mnie wraz z numerem telefonu, zrobię listę i jak uzbiera się 20 osób zrobimy zamówienie grupowe i będziemy cieszyć się stalowymi mauserami ;) Można je kupić na Taiwangun.
 6. Sprzedam MG34 aeg. Przedstawiam replikę karabinu maszynowego MG34. Jest to replika ASG na kulki 6 mm. Wymiary zgodne z oryginałem, poza chwytem w którym musiał się zmieścić silnik elektryczny. Chwyt jest delikatnie większy. Gearbox V3 od A&L Lufa precyzyjna Komora hop up aluminiowa CNC Magazynek stalowy drum elektryczny na kilka tysięcy kulek. Replika nigdy nie używana. Prędkość około 430 FPS. Gearbox można łatwo tuningować. Replika jest lekka. Waży około 3kg. Wykonana w technologii druku 3D.
 7. Świetny pomysł! U mnie noc odpada, ale jak będzie w dzień to na pewno będę! ;)
 8. Ja kupię same ładownice ;) to może Sepp weźmie mp40 a ja ładownice ? Czy na Wmasg nie można już pisać prywatnych wiadomości?
 9. Pazur, na pierwszą wojnę wybiorę się jak kupię mausera gazowego PPS - tam są regulowane fpsy. Nie martw się nie jestem stracony - mam bluzę konwertowana na 1 wojnę i pokrowiec jutowy na hełm ;)
 10. Panowie, zbyt dużo reguł nie przysporzy ASH zwolenników, a tylko ciągłe dyskusje i spory o kształt zasad. Na każdej imprezie są dość podobne zasady: Repliki historyczne automatyczne, półautomatyczne, niehistoryczne do 450fps KM do 500 fps Czterotakty do 550 fps. Budynki do 350 fps. To w zupełności wystarczy. Jeżeli ktoś sobie przymocuje lunetę do czterotaktu to jego sprawa - to nie rekonstrukcja gdzie musi zgadzać się skład broni w zespole albo kształ guzika w bluzie mundurowej. Nawet jak na Neretwie królowały STG44 u Niemców to i tak mieliśmy w
 11. 350 Fps - dobry pomysł ale musimy zatroszczyć się o to aby limit był taki sam na wszystkich I wojenny imprezach ASH. Żeby nie było że co kilka miesięcy a nawet częściej będzie trzeba wymieniać sprężynę... Świetny pomysł żeby były tylko 4 takty! plus oficerowie pistolety. Jestem za tym aby na wszystkich strzelankach były takie zasady. Da to klimat I wojny. Przy Kaemach i automatach, to jak wcześniej zostało to już napisane, nie będzie aż takiego klimatu. Co do masek p. gaz. jestem za tym aby były dobrowolne, ewentualnie żeby rolę maski pgaz spełniała gaza zakładana na usta/nos. Nie m
×
×
 • Create New...