Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&P 2200 mAh 8,4 vs. G&P 2200 mAh 8,4


Recommended Posts

Siema.

 

Piszę tutaj gdyż jestem mega zły ;//. Otóż mam baterie taka jak w temacie i kolega ma taką samą i jego podłączona w moją broń duuuużo lepiej działa. Obaj mamy takie same ładowarki( standardowe). Jednak ja miałem już lutowane styki gdyż jeden odpadł. Czy to może mieć jakiś wpływ, jeżeli był źle zlutowany? Z góry dziękuje za profesjonalną pomoc.

Link to post
Share on other sites

Może mieć wpływ, ale prędzej obstawiałbym ładowarkę, jeśli to wolnoładowarka z zestawu z jakiejś chińskiej repliki. Nie jest tajemnicą, że lubią one niszczyć akumulatory. Twój znajomy mógł trafić po prostu na lepszą ładowarkę.

 

Zanim kupisz nowy akumulator - kup dobrej jakości ładowarkę, bo inaczej kolejny akumulator też wykończysz.

Link to post
Share on other sites

Też bym obstawiał za ładowarką....

 

Co do lutowania to pytanie czy porządnie to zrobiłeś czy tak po partacku...

 

Ja sam przerabiałem swoją batkę, wszystko dobrze zlutowałem i śmiga bez problemu :)

Nie odczuwam żadnej różnicy.

Link to post
Share on other sites

Jest szansa, że poprawi się jakość jej działania przez kilkakrotne puszczenie akumulatora na pełen cykl (rozładowanie do odpowiedniego poziomu -> naładowanie do odpowiedniego poziomu), ale równie dobrze może to już nic nie zmienić.

 

Jeśli chodzi o ładowarkę - lepszym wyjściem będzie IMAX B6 albo Turnigy Accucell 6 - są niewiele droższe, a mają możliwość obsługi pakietów Li-Po, które wychodzą sporo taniej od normalnych akumulatorów, a są bardzo wydajne.

Link to post
Share on other sites

@Cupi ładowarka fajnie się prezentuje.

 

Wracając do tematu, dałem koledze swoją baterie żeby naładował swoją wolno ładowarką, może wina w ładowarce. Będę brać razem z dwoma kolegami z drużyna Imaxa gdyż ma funkcje na Li-Po, co jest bardzo przydatne, a cena 165 to na pewno oryginał by był, gdyż z tym nie jestem pewien.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...