Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 800zł


Recommended Posts

Więc mam do wydania około 800 zł, chciałbym karabin szturmowy lub snajperski [tylko nie svd/swd bo szyna/luneta drogie

:(], najlepiej nowy ew. używany na gwarancji (to znalazłem http://allegro.pl/pj-pj4a1-uzywany-z-gwarancja-i2168043923.html). Lepiej kupić droższą czy tańszą i wydać resztę na tuning? Proszę o sensowne odpowiedzi :)

Edited by dawek129
Link to post
Share on other sites
No ale kupie 2-3 i wystarczy, w snajperstwie chodzi o to, żeby trafić jednym strzałem ,a nie walic na ciaglym

Snajperstwo zakłada też posiadanie broni, która zapewnia przewagę zasięgu i celności nad inną bronią na polu walki.

 

Nie zakłada natomiast posiadania repliki, która ma wygląd snajperskiej, a w stocku strzela jak każda inna.

Link to post
Share on other sites

No widzisz. :wink: Kup elektryka, będzie więcej frajdy.

Sr25 to też elektryk :icon_biggrin:

 

Snajperstwo zakłada też posiadanie broni, która zapewnia przewagę zasięgu i celności nad inną bronią na polu walki.

 

Nie zakłada natomiast posiadania repliki, która ma wygląd snajperskiej, a w stocku strzela jak każda inna.

Dlatego mówie ze temat snajperki odpada :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

To jeśli idziesz na wygląd - możesz brać PJ25. Tylko weź pod uwagę, że należy to do stosunkowo długich i nieporęcznych replik.

 

Jeśli jednak inne walory są dla Ciebie równie ważne - polecałbym coś ze standardowym V.2 lub najlepiej V.3. Bo do SR-25 niekiedy ciężko o części zamienne.

 

 

EDIT:

 

Hmm, ostatnio nie nadążam z pisaniem odpowiedzi i zostaję w tyle. Nie przejmujcie się moim postem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...