Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, przekopałem dużo tematów odnośnie kamizelek.

Moje pytanie, czy jest jakaś alternatywna (tańsza) wersja tej kamizelki?

LINK

Aktualnie biegam w chest rigg'u ACM a w planach mam zakup radyjka, pistoletu i camelbaka dlatego zainteresował mnie szturman.

Udało znaleźć mi się coś takiego, warte jest to coś swojej ceny?

LINK

trochę dziwny kolor tych ładownic..

Pozdrawiam Kodex

Link to post
Share on other sites

W kamizelce z pierwszego linku, te ładownice, a z drugiego linku, to "coś" na prawym, górnym panelu może przeszkadzać w oparciu kolby repliki.

 

Nie brałeś pod uwagę oporządzenia Bundeswehry S95 i do tego stosownych ładownic z tego samego sklepu? (W tym biegam obecnie).

Albo pso-szelek od Miwo-Praszka z dedykowanymi ładownicami np. AK, M16, G36 lub MP5? Oporządzenie od Miwo kosztuje zdecydowanie drożej niż z ArmyWorld, ale jest bardzo dobre jakościowo, w różnych kamuflażach. (W tym biegałem poprzednio).

 

Kamizelka w cieplejsze dni bardzo grzeje, :icon_cry: a paso-szelki nie. :biggrin:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Jak się uzywa kamizelki, ktorej konstrukcja jest oparta na cordurze to sie trudno dziwic, ze grzeje.

Napisz co chcesz nosic, w jakiej ilosci i do jakiej ceny ma byc kamizelka to moze cos doradzimy.

Osobiscie polecam chest + pas. Wygodne, pojemne i w lekkie.

 

Pisze z telefonu stad brak polskich znakow diakrytycznych, mozliwe tez drobne literowki czy bledy.

Link to post
Share on other sites

@Piotro - mam 1 hi-capa i 3 midy (metalowe) takie jak kolega airsoftowiec na zdjęciu nr 7 Link, tereny działań las :)

 

@Powała - właśnie patrzyłem na szelki ale bardziej podoba mi się właśnie szturman.

 

@HellMaker666 - głównie nie chce mieć problemu z schowaniem magazynków (bananowe akm), zauważyłem, że mało jest kamizelek które zmieszczą te magazynki. PMR'ka, camelbak, pozostałe ładownice na inne rzeczy typu: apteczka, batony :) itp.

 

Jeżeli chodzi o środki finansowe to w granicach 250zł, chyba, że poczekać i łapać okazję na używkę w komisie :)

Link to post
Share on other sites

Możesz taki zestaw:

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,307/KAMIZELKA-MODU-OWA-KP-8

http://www.miwo-military.net/-produkty/pid,606/Bandolier-na-6-magazynk-zw-do-AK-BERYL

 

W bandolier wsadzisz magi, a w wolne ładownice od biedy jakieś opatrunki, kanapki ładnie wchodzą, a PMR'kę do taśm przyczepić, jak ma klipsa. Potem z czasem skompletujesz resztę ładownic.

 

Trochę więcej niż 250, ale na pewno będzie dobrze uszyte.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites

To już tak rzuciłem, jako opcję do rozpatrzenia, bo może nie potrzebować dużej przestrzeni, a np woli coś lżejszego i tańszego.

W tym przypadku najlepszym wyborem będzie jednak zestaw:

- S95, w zestawie jest 1 pokrowiec (jak niżej), 1 "nadupnik" i niestety zbędny pokrowiec na saperkę,

- dodatkowy pokrowiec mieści dwie 0,5 l butelki z wodą,

- ładownice od 2 do 4 sztuk, w zależności ile i jakich magazynków będzie nosił (wchodzą 1xG36, 1xAK, 1xM14, 3xMP5).

Ewentualnie można też dokupić dodatkowy "nadupnik" i zamocować go do panelu plecowego, jako mały plecak.

 

Będzie to najlżejszy i najtańszy zestaw.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za pomoc, myślę, że zapoznam się z ofertą kamizelek.prv.pl (za bardzo napaliłem się na tego szturmana :D)

 

@Piotro - mógłbyś przesłać na pw kilka fotek jak wygląda Twoja kamizelka?

 

@Powała - racja cena jest super ale wolałbym nosić Polskie wyposarzenie (patnera + flecktarn gryzą się jak pies z kotem)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...