Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka maska na poczatek


Recommended Posts

Jeżeli maskę to siatkową ( czyli taką z drugiego linku) ale nie ACM. Tylko TMC. Jest wykonana dużo staranniej i z lepszej jakościowo siatki.

http://gunfire.pl/product-pol-1152196299-Maska-stalowa-V1.html.

Natomiast od siebie polecę dorzucić trochę kasy i kupić http://gunfire.pl/product-pol-1152196298-Maska-V2-Strike-Metal-Mesh-3D-Cutting.html bo niedość że chroni i gardło i uszy ( a nie tylko nos i usta) to jeszcze jest duzo wygodniejsza w noszeniu.

Link to post
Share on other sites

Chętnie bym kupił tą droższą,ale kupiłem broń za 320 do tego dojdą jeszcze jakieś spodnie i bluza(ok.50) i okulary(15),a mam trochę ponad 400 zł i raczej zbyt szybko mi nie przybędzie.Wiadomo,z biegiem czasu mam zamiar się lepiej wyposażyć.

Link to post
Share on other sites

SPECS'y są dobrymi okularami. Sam używam od pół roku i zaparowały mi dosłownie 2 razy (duża wilgotność powietrza).

Mój egzemplarz kupiłem na allegro za 12 zł + koszta przesyłki, bodajże od zielonejpantery.

Jak na mój gust podejmij to ryzyko i postrzelaj się bez maski, aż nie uzbierasz kasy na porządną.

Link to post
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu kupiłbym maskę, sam strzelam się od ponad roku bez większej ochrony twarzy i to nie jest najlepszy pomysł.

Buźka ładna czy nie lepiej wygląda bez uszkodzeń, a ja samo trafie w np. wargę, nos czy tuż pod okulary boli bardzo.. nie jeden raz miałem łzy w oczach po takich sczałach. W głowę mimo, że mała obrywasz chyba najczęściej, wiadomo, jak wyglądasz znad okopu, drzewa to nic więcej nie wystawiasz i przeciwnik nie ma wyboru :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...