Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jest taki problem z najpopularniejszymi strzelankami. Bardzo lubię grać w CoD'y ale niestety co roku jest następny i do pozostałych części zostaje mało graczy. Uwielbiam MW2 ale teraz już po prostu nie daję rady znaleźć meczu. Do CoD BO mam wszystkie DLC ale kupiłem je tylko dla zombi, bo map multi nie ma na serwerach. Do małych map MW3 już się przyzwyczaiłem ale to pewnie i tak wkrótce się wyludni, a nowych map i tak prawie nikt nie będzie miał, więc nie ma sensu kupować. U EA jest trochę lepiej ale jest BF3 (nie wspominając o MoH i BFBC2), zaraz wyjdzie MoH Warfighter.

Chyba najbardziej wkurza mnie ciągłe lewelowanie od początku. Dlatego od dawna czekam na tytuł wojenny, który będzie ulepszany ciągle, a nie poprzez wydanie odrębnej następnej części, gdzie mapy będą dla wszystkich, a twórcy zarobią na innych mikropłatnościach. Tak w sumie zapowiada się nowe dzieło od Crytek'a. W Combat Arms grałem jakieś dwa lata i taka forma prowadzenia gry mi się podoba, także wciąż mogę zagrać jakbym chciał. Przynajmniej autorom zależy aby trzymać graczy, walczyć z hakerstwem, zamiast wydoić ich na początku i zająć się promocją następnego tytułu. Trochę niepokoi mnie sprawa Crysis 2, który został jakoś chyba zapomniany przez producenta, wyszły dwa DLC jakoś tak bez sensu (bo nikt tych map nigdzie na serwerach nie odpala) no ale może to przez to, że skupili się na nowej idei. Tak więc jestem dobrej myśli.

 

http://www.warface.com/

Link to post
Share on other sites

W sumie jeszcze nic nie wiadomo poza tym, że będzie to free to play. Pewnie wciąż się zastanawiają nad szczegółami ale skoro za darmo, to gdzieś kasę będą musieli zarabiać, więc na bank będą to mikropłatnosci. W Combat Arms jest to dosyć dobrze rozwiązane i jeśli tutaj będzie podobnie to jestem za. Mogę zapłacić raz na jakiś czas za wirtualną zabawkę, np. karabin, który mi nie zniknie po jakimś czasie. Byle nie abonament, bo wtedy raczej wielu chętnych się nie znajdzie. Z opisów widać, że chcą zrobić takiego WoW'a w realiach latania z karabinem, a jak na razie czegoś takiego nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Z darmowych jest jeszcze Battlefield Play4Free, rok temu testowali na niej mapy z BF3 i nawet te same muzyczki były (oczywiście o wiele gorsza grafika)

i są mikropłatności, minusem jest jeszcze to, że nie można wybrać drużyny tylko automat wrzuca tam gdzie jest mniej osób, chyba że coś się zmieniło. Ale ogólnie gra się dobrze : dużo trybów, broni, klasy, trzeba pracować zespołowo (medyk uzdrawia, inny z kolei podaje innym amunicje itd) są też pojazdy (od humvee przez czołgi aż po helikoptery samoloty, nawet amfibie i wiele innych w zależności od mapy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...