Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parę pytań dotyczących repliki


Recommended Posts

Witam serdecznie. Oczywiście zgodnie z forum jestem zielony a nawet żółtodziobem póki co w ASG. Wraz z dwoma kumplami i moją dziewczyną dopiero rozpoczynamy swoją przygodę i "zbroimy się".

 

Kupiłem używkę AI AW 308. bądź bardziej mi znana nazwa z Battlefielda 2 L96A1 :) ---> http://srvimg06.tablica.pl/images_tablicapl/11367609_1_644x461/l96-agm-warrior-awp-kwidzyn.jpg <---

 

Po paru strzelaniach by oswoić się z repliką mogę stwierdzić,że jako stock i to używana daje rade ale chyba wypada zrobić coś więcej z nią.

Pierwsze moje pytanie to w jaki sposób najlepiej stwierdzić czy sprężynę wypada wymienić? Tzn. czy jest na tyle wydajna na ile powinna być.

Drugie pytanko to jaka jest realna poprawa przy wymianie lufy stockowej na precyzyjną ? Replike kupiłem od jakiegoś dzieciaka i tak coś w kościach czuje,że też wypada ją rozebrać i przesmarować części.

 

Za wszelkie dodatkowe uwagi dziękuję i czekam na podpowiedzi :)

 

*Póki co pierwsze co zrobiłem to wymieniłem lunetę. Ta co ją dostałem jest powiedzmy sobie marna. Na szczęście znalazłem u siebie jeszcze starą Białoruską lunetę po ojcu.*

Łukasz.

Edited by No_Remorse3
Link to post
Share on other sites

Ogólnie repliczka ....shit (czyli jak na początek może być:) . Wymień lufę - podniesie celność i troszkę zasięg. Co do sprężyny uważaj aby nie przesadzić bo mogą części nie wytrzymać zbyt silnego naporu.

Wiadomo,że jak na realia ASG to "dupy nie urywa" ale od czegoś trzeba zacząć :) Najważniejsze,że zebraliśmy już skład osobowy i będziemy działać w świecie ASG. Tak trochę też buszowałem po google i wyczytałem,że ta moja replika ma w standardzie łatwy naciąg sprężyny i jest cicha (mimo to troche fps-ów i tak ma) , a ja sądziłem,że to już może być stara sprężyna. Teraz tak,nowa sprężyna na pewno nie zaszkodzi...przynajmniej nie powinna ale też czytałem,że troche roboty z tym jest.

Lufa precyzyjna i nowy magazynek już zamówiony także jest dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Nie, nie jest dobrze. Ta replika w stoku ma zasieg stokowej repliki karabinka z niższej półki. czyli po pierwszym strzale masz 80% szans że nie zdążysz oddać drugiego bo przykryje cię dobrze wymierzona seria. Niestety włożenie w to preclufy niewiele zmieni w zasięgu, niewiele poprawi celność. Jesteś niestety następnym przykładem że nieczytanie opińji na temat replik nie popłaca.

Zeby zrobić z tego coś co w zarysie tylko przpomni replikę snajperską musisz szykować 1500 pln na:

- lufę precyzyjną ( bo jakoś nie jestem pewien czy ta którą kupiłeś będzie pasowała)

- wzmocniony zespół spustowy

- komorę wraz z gumą hopa

- sprężynę

- stabilizatory lufy

 

Ale o tym możesz poczytać w odpowiednich działach.

Link to post
Share on other sites

Co tu dużo pisać,jak się okazało koleś mi sprzedał replikę nie tego producenta. Producentem jest AGM. Tyle co go rozebrałem,przeczyściłem,posmarowałem i prawidłowo skręciłem bo tamten koleś też i tą czynność źle zrobił. Aż nawet odczułem efekty tego (na plus oczywiście)

Edited by No_Remorse3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...