Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M870 i kila słów o innych strzelbach


Recommended Posts

znalazlem cos takiego

 

http://www.arniesairsoft.co.uk/?filnavn=/r...view_custom.htm

 

postanowilem ze jak dorobie sie 800 zl to sobie sprawie BV  :twisted:  piekny shotgun

 

Pozdrawiam

Bocian.

O informacjach ze strony Arnie było już tutaj.

 

800 zł to na niego dużo. Ja dałem 500 zł. Pamiętaj, że to nie koniec wydatków. Koniecznie dodatkowe shells'y bo w wersji stockowej strzela 1-3 kulkami na 10 metrów. W związku trzeba mieć pod ręką zapas.

No i oczywiście zapomnij o otwartej przestrzeni - te 10 metrów to wyliczenie z zamkniętego pomieszczenia bez przeciągów.

Mówie jak jest - M870 Maruzena jest piękną repliką dla posiadania.

Teraz czekam na adaptor - kolejne 200 zł. Nie jestem pewien :

a) czy rzeczywiście coś da bo opinie są różne

B) ciekawe czy coś zepsuje w środku (przynajmniej pieniędzy szkoda nie będzie)

Link to post
Share on other sites

co dobrych gazowych shotgunow piok... marushin m500 wyglada (i jak go slychac :D) , działa i jest dobrze zrobiony :) + podchodza akcesoria od rs (aktualnie mam kolbe skladana , heatshield wkrotce), grip od surefire wchodzi po "wycieciu z niego troche plastiku" (cytat za czt_santa). Obrazki wkrotce :).

 

co do maruzena: stawiam ze sytuacja jest jak w marushinie - troche pociac w samym SF.

Link to post
Share on other sites

Dzikki rzeczywiscie, mea culpa, przeoczylem tego linka

 

a te 500 zl to dales za uzywany czy nowke :?: bo ja raczej mysle o nowce z wgc 500 cos za samego shotguna + 50 $ za przesylke i clo w zaokragleniu wzialem i wyszlo ok 800 :wink:

 

a o tym ze zasieg ma jaki ma to wiem, mam na razie XM TM ( springa ) takze glowna mam, a przymiezam sie do M4 S, takze 870 jak dla mnie do CQB - bron jak znalazl :) + ten klimat shotguna :)

 

BV i tak wyglada lepiej od m500 :D ale o gustach sie nie dyskutuje

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites

To post Pioka (przykro mi ale coś mi się pomyliło przy dzieleniu)

Nie pomyslalem tak, choc moze tak to brzmialo, nie bylo to w kazdym razie moim zamierzeniem. tylko sie nei smiej, zastanawialem sie nad kupieniem ca870, wlasnie na bron boczna do mojego ca870cqb :>.  

 

Ciekawostka: Przypomnialem sobie, na pewnym forum ersoftowym odkrylem przepis jak zrobic super tani, skuteczny, szotgan ersoftowy, mianowicie:  

-Kupujemy Talon, marki brass eagle np. taki: http://www.paintball.andegrand.pl/details.php?tid=97 lub dowolny inny pistolet paintbalowy, pump akszyn, zasilany nabojami co2. Koszt to jakies 170 zlotych nowy.  

-Kulki asg, po 8 sztuk na "naboj"  

- kawalki papieru kwadratowe, bodajze rozmairow, cal na poltora.  

- klej, nie za mocny, nie za slaby.  

 

Kulki zaklejamy w papierek, tak zeby w miare przypominal ksztaltem i rozmiarami pocisk paintbalowyt, wieksza ilsoc tak utworzonej amunicji, umieszczamy w "spluczce" pistoletu. przeladowywujemy i bach, podczas strzalu papier szlag trafia niejako od przodu pocisku, reszta papieru za kulkami pelni funkcje przybitki, predkosc wylotowa tych 8 kulek to jakies 300 fps ( kulki 0.2grama), duzy rozrzut dzieki lufie ponad centymetrowej srednicy, zapewniony :). Dla obciecia kosztow, podejrzewam iz mozna strzelac nawet grochem, kamykami, glina, kartoflami, lub badz czym :).  

 

Wyglad ma ten "szotgan" paskudny, wiadomo, spluczka malarska jest ohydna, klopotliwosc i awaryjnosc takiej amunicji zapewne duza, ale jak juzd ziala, to dziala wysmienicie :). Tak przynajmniej twierdzil autor posta na pewnym zagranicznym forum ersoftowym, na ktory to tekst nadzialem sie jakies poltora- 2 lata temu.  

Wszystko to co napisalem, pisze z pamieci wiec moze byc spora roznica miedzy oryginalnym postem a moimi wypocinami. jutro postaram sie znalezc to forum i ten tekst.  

 

pozdro  

piok

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...