Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle do 70 PLN


Recommended Posts

Polecam markety budowlane - OBI, Castorama czy cokolwiek masz blisko na dziale BHP poszukaj gogli lub okularów z klasą optyczną min F. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz w tej cenie coś o klasie B lub A.

Link to post
Share on other sites

Chłopie! Nie załamuj nas... Mam tu konto już czas jakiś ale forum regularnie przeglądam dopiero jakieś 2 tygodnie. I mówie Ci, że znaleźć informacje o rzeczy tak powszechnej jak gogle czy okulary jest baaardzooo łatwo, nawet bez użycia szukajki. Dobra rada dla WSZYSTKICH ZIELONYCH - czytajcie forum. Nowe posty (stare mogą być troche nieaktualne pod względem cen itp.), szczególnie w dziale "jestem zielony", pozwolą zdobyć wam chociaż jako takie pojęcie.

Gdybyś czytał "jestem zielony" to byś wiedział, że 3 dni temu ktoś zadał podobne pytanie i ktoś już mu odpowiedział. Nie zadawałbyś pytania, które padło pewnie milion razy.

W Twoim zakresie cenowym to polecane są Uvex I-vo, co prawda to okulary (sam ich nie miałem, po prostu są często polecane na forum). Jak chcesz korzystać rekreacyjnie (czyli rozumiem, że nie na strzelankach) to pewnie nawet okulary za 10zł ze sklepu budowlanego wystarczą (chodzi mi o takie jakich używają robotnicy koszący trawe przy drogach) aczkolwiek gwarancji nie daje.

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Temat poruszany wielokrotnie. Wszystkie dane są na forum , trzeba tylko chęci do poszukania. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum WMASG.PL Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...