Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rewolwer za 100 zł


Recommended Posts

Wykonanie słabe, ale osiągi OK jak na tą cenę. Zasięg do około 30 metrów. Do 20-25 metrów nie powinno być problemów z trafieniem celu o wielkości sylwetki człowieka.

 

Wadą wg mnie jest umiejscowienie zbiornika gazu w rękojeści. Nie wiem jak z dostępnością samych zaworów do tej repliki, bo jeśli chodzi o pistolety tej firmy (SRC / STTI), to nawet jeśli zawory nie były dostępne, to w niewiele większej cenie można było dostać magazynek zapasowy. Ale jeśli Gunfire albo Taiwangun mają takie części (niekoniecznie w ofercie na stronie, czasami warto zadzwonić lub wysłać mejla), to wtedy nie powinno być problemów.

 

Nie jest też powiedziane, że będą występować jakiekolwiek problemy ze szczelnością, piszę o tym "na wszelki wypadek".

Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że identyczne (zapewne klony) były na rynku parę lat temu, markowane bodajże przez STTI. Cena porównywalna.

I niestety, ale był to szajs jakich mało. Niby żadnych części które by się mogły zepsuć, a rozwalało się regularnie...

 

Osobiście bym odradzał.

 

Chcesz rewolweru? Fajnie strzela i fajnie w ręku leży Colt Python Tokyo Marui. Tylko to za cholerę nie ta półka cenowa :(

 

Biegając z Coltem od dłuższej chwili podzielę się następującymi obserwacjami:

 

1. To kawał gnata jest. Tak na oko, o połowę więcej niż typowy pistolet, np. Glock czy Walther. I mówimy tu o wersji z 4" lufą. Mądry poniewczasie, brałbym 2,5"...

2. Ciężko o sensowną kaburę do tego.

3. Replika ma co prawda większy zapas amunicji, niż oryginał (Marujec 24 kulki, to-to 12), ale przy dłuższym pojedynku ogniowym bywa krucho. A uzupełnianie amunicji - może tam, gdzie są wymienne łuski i speedloader (są takie do Dan Wesson'ów) z nimi, to jakoś idzie. Tu - zapomnij (otworzyć bębenek, wyjąć strzykawę z kukami, strzyknąć w każdą komorę bębenka, zamknąć bębenek, schować strzykawę) o szybkostrzelności praktycznej porównywalnej z pistoletem (zwolnić magazynek, wyrzucić pusty do worka, wyjąć z ładownicy pełny, wbić w gniazdo, zwolnić zamek).

Link to post
Share on other sites

To ja na Twoim miejscu postawiłbym na coś takiego:

http://gunfire.pl/product-pol-1152191277-Pistolet-GG105.html

 

Ta sama firma, tak samo działający mechanizm, tylko łatwiej o zapasowe magazynki. Mam dwie takie Beretty, jedną z magiem na CO2 i drugą z magiem na Greengas (magazynki są wymienne) i biegam z jedną z nich półtora roku (replika w użyciu średnio raz na dwa tygodnie, bo mam też inne klamki) i na rękojeści powoli kończy mi się miejsce na zaznaczanie fragów. Strzela zawsze i wszędzie, nie ważne czy jest słonko na zewnątrz czy -15 stopni. Jedyna wada - trzeba dbać o magazynki. Ogólnie jest to jedna z najchętniej zabieranych przeze mnie na strzelanki klamek.

Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej kup tą bertte którą podał w linku Logan bo jest sprawdzona i będzie chodzić lepiej niż ten rewolwer, a w razie co to ma dobrze dostępne części zamienne.

 

 

EDIT: A jeszcze się zapytam czy miał ktoś styczność z tym pistoletem ?

Edited by Vender
Link to post
Share on other sites

Brat ma straszną zajawkę na ten rewolwer, :) Ja mam zamiar tą berette od jakiegoś czasu kupić :P Brat postanowił, kupuje rewolwer ;d

 

To powiedz bratu, że jak chce mieć porządny i niezawodny koniecznie rewolwer - niech kupi to: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=6183&name=Tokyo_Marui_-_Colt_Python_.357_Magnum_2.5%22_-_Stainless_Finish (wersja z lufą 4" i 6" też dostępna, a jakby zamawiał z Chin, to trochę taniej się powinno udać). Myślę, że bardziej trwały, niż 6 tych Coltów STTI po kolei :happy:

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...