Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Mój Karabin nie podaje kulek"


Recommended Posts

Witam . Mam replikę MG36 od JG. Byłem akurat na strzelnicy . Pierwsze kilka kulek dobrze poleciało więc stwierdziłem że idziemy . Podczas gdy zobaczyłem wroga zacząłem strzelać . Najpierw wyleciało z 10 kulek strasznie rozproszonych i później tylko silnik pracował i normalnie strzelał ale nie podawał kulek . Więc zszedłem z pola i wziąłem wycior , wyjąłem magazynek i wyleciało z 15 kulek , wziąłem się za wycior. Wyleciało kilka kulek . Naciskałem spust i normalnie silnik pracował i strzelał ale nie podawał kulek -.- . Więc pomyślałem że nie dochodzą . Więc odwróciłem replikę do góry nogami i zacząłem naciskać spust. Też nie leciały. Jak postawiłem ją w normalnej pozycji nagle zobaczyłem że bezpiecznik jakimś cudem był rozwalony. Myślę żeby wysłać ją do serwisu " Gunfire". z Bezpiecznikiem nie ma dużo roboty ale o co chodzi z tym podawaniem kulek ? . Proszę o pomoc .

Link to post
Share on other sites

Chyba, ze zostawi slady po sobie zwiazane z otwarciem hop-upa. Okaze sie ze ten byl wadliwy od poczatku i odesle na serwis - gdzie stwierdza, ze komora HU byla rozbierana a komora mogla zostac wymieniona na wadliwa w celu dostania nowej na koszt firmy. Nie daj boze rozwali przy okazji gumke HU ktorej juz mu na pewno nie wymienia...

 

Jak nie masz pojecia czy nie mam pojecia to nie mow mi, ze nie mam pojecia. Dziekuje. troll_face_dancing_banana_by_zorkky-d3cyzrl.gif

 

 

A teraz wracajac do tematu...

Wyciagnij magazynek, odworc replike i wrzuc kulke do gniazda. Wpada swobodnie, czy zatrzymuje sie nad dysza?

Link to post
Share on other sites

No to świetne masz pojęcie jak nie wiesz , że w przypadku chińskich replik gwarancja obejmuje sam gerbox . Jeżeli jesteś taki mądry to napisz jakim cudem ludzie zmieniają gumki hop-up lub lufy na precyzyjne nie tracąc gwarancji ?

 

Nie masz pojęcia o tym .

Link to post
Share on other sites

Ja bym sprawdził:

1. Czy się gumka hopa nie podwinęła.

2. Czy dystanser nie jest za twardy i się kulki o niego nie blokują.

3. Czy komora jest dobrze wykonana (ale pisałeś, że kulki szły z niej, więc to raczej mocno wątpliwe).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...