Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie 3 pkt.


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem kupić sobie trzy punktowe zawieszenie, bo to zwykłe do AK jest niewygodne i mało taktyczne. Mam 2 typy, powiedzcie mi, które z nich jest najlepsze, bo w temacie zawieszeń kompletnie się nie znam. Najbardziej skłaniam się do tej propozycji: http://madonion.eu/Zawieszenie_SAG3_Zielone_p1239.html

 

 

 

Druga opcja:http://www.orkan.sklepna5.pl/towar/160/pas-23pkt-alfa.html Nie wiem jak tu będzie z wygodą, bo taśma jest dość wąska, a posiadam AK 74, więc dość sporą replikę.

 

 

Link to post
Share on other sites

Korzystając z tematu, chciałbym Was zapytać o najlepsze zawieszenie 3pkt dla leworęcznego do rk02. Bardzo przeszkadza mi pas ciągnący się przez długość repliki, a to do zmiany trybu, a to hopki. Próbowałem już wrócić do 2pkt, ale nie udało się bo chce zachować funkcję od 1pkt.

Link to post
Share on other sites

Korzystając z tematu, chciałbym Was zapytać o najlepsze zawieszenie 3pkt dla leworęcznego do rk02. Bardzo przeszkadza mi pas ciągnący się przez długość repliki, a to do zmiany trybu, a to hopki. Próbowałem już wrócić do 2pkt, ale nie udało się bo chce zachować funkcję od 1pkt.

 

Bo 3pkt są z dupy, świat poszedł do przodu. Jak pisałem wcześniej, spójrz na LRT od Orkana. Będziesz miał to co chcesz.

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem temat o kałachach od Cymy i nie znalazłem odpowiedzi więc zapytam przy okazji tutaj. Mam Cm 028b. Chciałbym zamontować do niego zawieszenie 1pkt. Ucho do którego należy zamontować pas jest metalowe ale jest osadzone (zabudowane) przez plastik. Czy ten plastik nie pęknie przy stosowaniu zawieszenia 1pkt?

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Tomek, nie wiem czy z moim talentem nie wybije sobie jedynek od stalowej kolby. :P

AnR, ten LRT bardzo fajny lecz cena odstrasza...

Nie mniej jednak dzięki Panowie za pomoc, rozjaśniły mi nieco wasze wypowiedzi.

 

Cena? Skoro żydzisz na zawieszeniu to Twoja sprawa. Ale na prawdę się opłaca. Dziś zresztą widziałem, że Orkan robi konkurs i są do wygrania te pasy. Na FB oczywiście.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...