Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Granat do M203 KingArms (coś nie teges)


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Drodzy Maniacy mam kłopot z załadowywaniem shelsa gazem.Wiem że należy go po każdym wystrzale przed ponownym napełnieniem odkręcić i dokręcić, do dziś było ok. A teraz coś się zku....iło i ta procedura nie pomaga.Shels poprostu nie daje się załadować gazem i wszystko wylatuje tam gdzie ładuje się kulki.Może ktoś mi pomoże i doradzi.Pozdrawiam i z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem ze swoim granatem . Po rozkręceniu granatu winnymi nieszczelności okazały się opiłki aluminium z korpusu granatu wbite w uszczelkę i uniemożliwiające całkowite zamknięcie zaworu .Jak masz dostęp do sprężonego powietrza to przedmuchaj granat a jeżeli to nie pomoże to niestety czaka Cię rozkręcenie granatu co nie jest takie trudne i skomplikowane ( złożenie też)

Link to post
Share on other sites

Niech napisze ktoś kto miał styczność z granatami Mosquito Molds jaki jest ich zasięg, poszczególnie tych na 24, 78 i 168 kulek. Ja mam ten pośredni i strzelając po prostej kulki lecą na około 25m. Przy strzelaniu parabolą oczywiście lecą dalej, ale o ile, nie sprawdzałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...