Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jarcher

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich sympatyków airsoftu w Polsce. W dniach 17-19. sierpnia 2012r., zaledwie dwa dni po święcie Wojska Polskiego zapraszamy na poligon ASG Wola Camp w Woli Wodyńskiej, gdzie rozegrany zostanie największy scenariusz, jaki kiedykolwiek miał miejsce na polskiej ziemi. Okazją do organizacji KARBALI jest czternasta rocznica powstania teamu ASG YELNET, który patronuje tej imprezie. Zapraszamy na stronę imprezy (http://www.karbala.pl), gdzie można zapoznać się ze szczegółami takimi jak: - Miejsce imprezy Poligon ASG Wola Camp (http://www.karbala.pl/?pa
 2. Fajnie się pyka. Ale moim zdaniem jak na liczbę nowych rzeczy to cena jest lekko za wysoka.
 3. Nasmaruj... przestrzelaj na różnych ustawieniach hop-upu.
 4. dlatego wydaje mi się a wiem to dwa inne słowa :wink: Skończcie z tym Hop-upem.
 5. N.A.T.FLAq*Mastah*GF ma rację iż airnozzle chodzi w jego replice nieprawidłowo. Nie może być tak iż zatrzymuje się on w różnych pozycjach, ponieważ właśnie powoduje to problemy z podawaniem kulek. Niestety ICS to szajsowata firma. :twisted: Rozbierz/sprawdź/nasmaruj rurkę (prowadnicę po której przemieszcza się air nozzle), tappet platea, ew. głowicę cylindra. Tak GearBox to jest właśnie obudowa. N.A.T.FLAq*Mastah*GF zmień ton dyskusji. Po przeczytaniu kilku zdań odechciało mi się odpisywać, cudem się przemogłem. * + http://www.icsbb.com/order/e_detail.asp?Ca...9&ProductI
 6. Jak wygląda miejsce noclegowe (ile gwiazdek :))? Z czego i za ile będzie można w niedzielę postrzelać. Czy jest jakaś ilość amunicji w ramach opłaty za zlot?
 7. 173 zarejestrowane osoby a do końca terminu zgłoszeń 10 dni :D Jaka jest orientacyjna ilość LARPowców (cywili)?
 8. NIE! Kolba od sprężynowca nie będzie pasować do AEGa! Będą natomiast pasować AEGowe kolby z rodziny MP5/G3.
 9. Malinka :!: Wreszcie będę sobie mógł sieknąć nową tapetkę. :D
 10. Poprostu jak amerykaniec pada, to arabus strzelający z SWD zaczyna się onanizować krzycząc radośnie allah akbar i karabin nie jest już skierowany w stronę celu. :twisted:
 11. Fajnie że ktoś takie coś zrobił, duży + za pomysł...ale jakoś mnie taki granat zupełnie nie przekonuje. Za przykładowo ~2PLN można zrobić prosty granat (groch + petarda + taśma), który jest efektywniejszy i sprawia większą frajdę podczas zabawy. :) A jeżeli chodzi o "wizualizację", to jeżeli ktoś ma trochę zdolności plastycznych/modelarskich to też może zrobić granacikowi ładną skorupkę, która będzie nieporównywalnie tańsza od tego granatu z MG.
 12. za 16bit jest autokick ponieważ jest jakiś bug graficzny, który ułatwia widzenie w tym trybie. Nie znam szczegółów, tak tyle tylko słyszałem.
 13. Odciągnięcie reversala może zwolnić zablokowane zębatki/tłok jeżeli się zacięły. Aby sprawdzić silnik musisz go wyjąć z rękojeści. Bezpiecznik masz w "pokrywce" przy baterii.
 14. Spróbuj odciągnąć reversala.
×
×
 • Create New...