Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 do 450 FPS [KWA]


Recommended Posts

Witam,

 

Przeglądałem forum i czytałem na temat tuningu M4 KWA (ostatnia gen) , niestety i tak mam dylemat.

Chcałbym delikatnie ztuningować swoją emke- delikatnie czyli do tych 450 FPS zeby nie podziurawić kolegow. Wolalbym zwiekszyc celnosc i zasieg i FPS podniesc o te 40-50 tylko (410 ma chyba stockowe M4 KWA). Cena powiedzmy ze nie gra duzej roli. Widziałem, ze proponowana jest lufa Promyka, zielona gumka g&g i myslę ze to bedzie mój podstawowy zakup. Czy dodać coś jeszcze ? i Czy Promyk to najlepszy wybór ? jesli tak to jaki ten promyczek ?

 

Z góry dzieki, to nie jest taki sam topic jak wszystkie inne, zalezy mi zeby troche dodać ale nie przekroczyć tego 450 FPS a zwiekszyc zasieg i skupienie.

 

Wielkie dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

promyk+gumka g&g zielona to bardzo dobra inwestycja na początek tuningu, niestety nigdzie nie widziałem dostępnego promeheusa 363mm, a ostatniego 407 zakupiłem ja :) Najlepiej poczekać na dostawę części proetheusa do asgshopu. Jeśli chcesz podnieść fps to włóż sp130 guardera, możesz też wymienić głowicę tłoka na pomową, np ultimate ~40zł. Wymiana tłoka to tylko opcja, przy sp130 nie wiem jak długo stokowy tłok wytrzyma. Poza tym jaką masz baterię?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

promyk+gumka g&g zielona to bardzo dobra inwestycja na początek tuningu, niestety nigdzie nie widziałem dostępnego promeheusa 363mm, a ostatniego 407 zakupiłem ja :) Najlepiej poczekać na dostawę części proetheusa do asgshopu. Jeśli chcesz podnieść fps to włóż sp130 guardera, możesz też wymienić głowicę tłoka na pomową, np ultimate ~40zł. Wymiana tłoka to tylko opcja, przy sp130 nie wiem jak długo stokowy tłok wytrzyma. Poza tym jaką masz baterię?

pozdrawiam

 

baterie właśnie chce wymienić , narazie mam 1000mh lipo ASG, nie wiem tylko jaka mi się zmieści do tego front gripa, napewno poszukam z minimum 20c

Link to post
Share on other sites

Polecane prec lufy to:

>>> Prometheus

>>> KM-Head

 

Gumki Hop UP:

>>> Czarna Systema

>>> Zielona G&G

 

Jak chcesz podnieś moc do 450 FPS, to wystarczy wsadzić SP120 Guardera (jak będzie bardzo dobrze złożona, to może wyskoczyć tobie nawet 470FPS :D)

Tłok możesz zostawić, czytałem, że ludzie strzelają na nim nawet na M140, ale jak chcesz już wymienić, to polecam SHSa.

Głowica tłoka jest beznadziejna (według mnie) i możesz wymienić tak jak kolega mówił na jakąś POMową.

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Witam wiem że temat jest stary ale tak w woli ścisłości moje kwa m4a1 wymiana sp120 shs gumka zielona gg i zero gmerania z jakimiś dodatkowymi rzeczami wynik 460fps tłok wytrzyma spokojnie na 130 więc nie ruszany. Więc da się :icon_razz:

A i zapomniałem lufa jbu niestety byłem zmuszony zmienić -mały wypadek podczas zabawy.

Edited by jedi1984
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...