Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Element Comtac 1


Recommended Posts

Witam, otóż mam nietypowy, dziwny problem. Jakiś czas temu zakupiłem headset mianowicie comtaci 1 od Z-tactical, rzekomo używane 2 czy 3 razy. W zestawie znajdował się również moduł PTT U94 z wtykiem military plug. Radio gotowe do działania, słuchawki wpinam w moduł, moduł w radio, naciskam nadawanie... działa wszystko miodzio, naciskam drugi raz i ku mojemu zdziwieniu... zestaw odmawia posłuszeństwa, działa to jak chce czasami nadawanie jest czasami nie. Możliwe że ktoś wcześniej dłubał w module, jeżeli ktoś ma jakiś schemat, co gdzie jak jest podłączone(moduł), byłbym bardzo wdzięczy za podzielenie się tym ze mną. Mianowicie, jeżeli ktoś z was używa Motoroli T7 modułu PTT- U94 i headsetu comtac 1, chciałbym wiedzieć jak wam to bangla.

 

 

PS. Czy możliwe jest rozebranie tych słuchawek w taki sposób, aby potem z powrotem dało radę je złożyć ?

 

Mam nadzieję że ktoś pomoże, będę bardzo wdzięczny, z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;)

Edited by Bieniekk
Link to post
Share on other sites

Problem naprawiony, wina leżała w żółtym kabelku, odchodzący od słuchawek, właśnie, czy wie ktoś, gdzie można dostać taką właśnie wtyczkę jaka jest w słuchawkach ? czy to sordinach czy innych od elementa (4 pinowa)?

 

Btw, moduł U94 od elementa jest maksymalnie tandetny, środek, jakość kabli i połączeń jest masakryczna.

Link to post
Share on other sites

Btw, moduł U94 od elementa jest maksymalnie tandetny, środek, jakość kabli i połączeń jest masakryczna.

 

W Z-tactical lepiej nie jest. Nie wiem czy we wszystkich, ale przynajmniej u mnie.

Edited by Didizip
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...