Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Zamierzam kupić jakąś tanią replikę do ok. 150 zł, myślałem nad tym http://allegro.pl/karabin-elektryczny-ak47-cm022-hicap-200kulek-asg-i2227082541.html i http://www.military.pl/kalashnikov-ak47-full-stock-karabin-asg_835t.html . Broń nie będzie używana na strzelankach, ew. jakieś strzelanie do tarczy, nie długo będę brał udział w 3 dniowym "rajdzie", idziemy z pełnym ekwipunkiem i bronią. Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Szkoda kasy. Kup strzelbę jeśli będziesz chciał z niej strzelać. Jeśli broni będziesz używał tylko do noszenia w trakcie rajdu to przejdź się na rynek lub do sklepu z zabawkami (albo hurtowni) i kup za 20zł jakieś Mp40 albo Scorpiona sprężynowego. Wydasz duuużo mniej kasy a sypnie się tak samo szybko.

Link to post
Share on other sites

Nikt nie może mnie zrozumieć chyba, karabin który zakupie nie będzie używany na strzelankach tylko na rajdach i na inscenizacji 13 grudnia i dlatego chcę ak47 kupić tylko którego ?

 

Wszyscy doskonale Cie rozumieją. Zrozumieliśmy, że sprzęt ma wyglądać ładnie. Nie musi dobrze strzelać. Za to Ty nas chyba nie zrozumiałeś bo już kilka osób Ci napisało, że to co podałeś nie będzie ładnie wyglądać (więc lepiej idź do sklepu z zabawkami i tam poszukaj kałacha za 20zł to przynajmniej dużo kasy nie stracisz). To bronie z gatunku plastic is fantastic. A dodatkowo ten plastik pewnie "świeci się" jak psu wiadomo co. Chcesz coś co wygląda w miare dobrze to weź Cm 028. Bo to chyba najtańszy kałach wyglądający lepiej niż sprzęty, które podałeś.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...