Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drobna porada


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możesz zakupić szynę ris http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/montaze-szyny-montazowe/szyna-montazowa-na-raczke-transportowa-do-serii-m4-acm.html montowaną na rączce transportowej i wtedy montujesz jaki celownik Ci się podoba, lub możesz zakupić lunetę ACOG lub jej kopie i montujesz ją bezpośrednio na rączce transportowej. Do tej ilości fps dobre będą kulki 0,25g,ze strony Taiwangun polecam Guardery

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Możesz zakupić szynę ris http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/montaze-szyny-montazowe/szyna-montazowa-na-raczke-transportowa-do-serii-m4-acm.html montowaną na rączce transportowej i wtedy montujesz jaki celownik Ci się podoba, lub możesz zakupić lunetę ACOG lub jej kopie i montujesz ją bezpośrednio na rączce transportowej. Do tej ilości fps dobre będą kulki 0,25g,ze strony Taiwangun polecam Guardery

pozdrawiam

 

 

Dzięki wielkie, szukałem tego w zakładce szyny R.I.S./R.A.S.

Link to post
Share on other sites

Celowniki ACOG montowane bezpośrednio na rączkę mają bardzo różne ceny, można kupić w wersji z 4krotnym powiększeniem za około 300zł na Gunfire.pl lub można kupić podróbkę przerobioną na kolimator bez powiększenia za około 170zł. Ponadto przy zakupie należy sprawdzić czy ma możliwość bezpośredniego montaży na rączce transportowej ponieważ nie wszystkie podróbki mają taką możliwość.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja ją polecam, miałem ją przez 2lata i działała bezawaryjnie. Niedawno została sprzedana i działa dalej tak samo dobrze u kolegi.

 

 

Hah! Rozwiałeś moje wątpliwości co do zakupu tej broni. Będzie to moja pierwsza replika więc chciałbym żeby podziałała przez dłuższą chwilkę :)

 

 

P.S.

Czy bieganie po lesie z Repliką która waży 3kg nie jest uciążliwe?

Link to post
Share on other sites

Wiadomo, to chińczyk. Jednemu posłuży 5lat, innemu już z pudełka trzeba będzie na gwarancję wysłać. Według mnie jest to naprawdę dobra replika i opłaca się w nią inwestować.

 

A ile takich eMek widział☼eś? Tylko Twoją? No właśnie.

Link to post
Share on other sites

Cóż, pomijając fakt że te repliki mają beznadziejne osiągi, to zaiste znaczna ich część szybko zdycha, zwłaszcza stockowo. Paru znajomych to miało, jeden od roku ma taką i nic mu się wprawdzie nie dzieje, ale innym nawet po paru miesiącach siadały niektóre części.

Link to post
Share on other sites

M4 - G&G CM polecam - body jest z absu - i to naprawde wytrzymalego, niesamowite osiagi juz w stocku.

 

Co do "niezniszczalnych" replik, zawsze sie znajdzie jakis wadliwy model, ostatnio kupilem mp5 CA, nawet dobrze nie postrzelalem (batke sprzedalem), na ani 1 strzelance nie bylem, a co chwila musze latac do serwisu, strach w ogole na nia spojrzec :icon_biggrin:

Wiec, jesli lubimy loterie, mozemy sie skusic na BOYI, albo nie ryzykowac i kupic sprawdzone KWA, ew. G&G CM

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...