Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drobna porada


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym chciał żeby te wszystkie przedmioty jakie chcę zamówić przyszły w 1 paczce. A karabinków elektrycznych KWA na taiwangun nie ma.

 

1)Mam do was pytanie. Z jakich stron wy korzystacie. Macie taką jedną ulubioną stronkę, czy z kilku stron kupujecie zaopatrzenie.

2)Co sądzicie o sklepie Gunfire.pl i o tej replice marki A&K

Link to post
Share on other sites

Nie przesadzajmy, w boyi wcale nie trzeba nic często wymieniać, ja przez 2lata nic poza gumką nie wymieniłem. Zresztą nawet jak coś Ci się zepsuje a sam nie rozbebeszysz repliki to wysyłasz do Krakmanów na gwarancję i problem z głowy. Poze tym jak chcesz to możesz wysłać replikę do AnR i on zrobi ci uszczelnienie, spodkładkuje i będziesz miał świetnie strzelającą i niezawodną replikę.

ad1. Ja korzystam z Asgshop, gunfire, taiwangun, azteko i kilku innych

ad2, Gunfire to dobry sklep, repliki A&K są średnie, zewnętrznie gorsze od boyi

Link to post
Share on other sites

AnR jes to serwisant, składa świetnie repliki.

Po gwarancji będziesz mógł wysłać replikę na serwis do Taiwangun, tylko nie wiem czy jest sens, serwisanci z Wmasg zrobią to lepiej (AnR, Poldeck, Lukira).

W Rzeszowie nie ma serwisu. Jest taki mały sklepik, ale są tam trzy repliki na krzyż

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zanim zdecydujesz sie na kupno repliki, przeczytaj czesc forum ze zrozumieniem i POSZUKAJ.

To forum jest kopalnia wiedzy, wystarczy troche checi, a mozna sie sporo dowiedziec i znikna wszelkie watpliwosci.

 

Co do BOYI, chyba 1 raz slysze, ze ktos wymienial tylko gumke od 2 lat, wiekszosc uzytkownikow tej repliki, ktorych znam, to co chwila im sie cos "zacinalo".

Moze uda Ci sie trafic na jakis dobry egzemplarz, ale na Twoim miejscu bym nie ryzykowal.

Jak nawet jeszcze nie wiesz o podstawowym tuningu, to naprawde, chyba najlepsza dla Ciebie bedzie markowa, sprawdzona replika, w ktorej wystarczy wymiana gumki i opcjonalnie lufy.

Edited by Alexanderexis
Link to post
Share on other sites

Celowniki ACOG montowane bezpośrednio na rączkę mają bardzo różne ceny, można kupić w wersji z 4krotnym powiększeniem za około 300zł na Gunfire.pl lub można kupić podróbkę przerobioną na kolimator bez powiększenia za około 170zł. Ponadto przy zakupie należy sprawdzić czy ma możliwość bezpośredniego montaży na rączce transportowej ponieważ nie wszystkie podróbki mają taką możliwość.

Pozdrawiam

 

Koleżko, co nazywasz podróbkami? Myślisz, że ta luneta za 300zł to taka, jaką mają żołnierze przy swoich pukawkach? Nie mów nic- proszę. A kolimatory (podróbki jak ty to nazywasz) są czasem droższe od lunet- marka, wykonanie, bicia i wiele wiele innych podróbkowych bajeruufff!

Link to post
Share on other sites

Arend, wbijaj i zamykaj ten temat, to może się chłopak w końcu nauczy używać szukajki...

 

 

 

Niby czemu. Decydując się na zadawanie pytań a nie korzystanie z szukajki Autor pytania liczyć się powinien z odpowiedziami dawanymi przez zielonych, więc niedokładnymi, idiotycznymi, a wręcz wprowadzającymi w błąd (naprzykład że eMka Boyja to dobra replika).

Robi to na własne ryzyko, bo lenistwo zobowiązuje.

Link to post
Share on other sites
Koleżko, co nazywasz podróbkami? Myślisz, że ta luneta za 300zł to taka, jaką mają żołnierze przy swoich pukawkach? Nie mów nic- proszę. A kolimatory (podróbki jak ty to nazywasz) są czasem droższe od lunet- marka, wykonanie, bicia i wiele wiele innych podróbkowych bajeruufff!

Źle się wyraziłem. Wiem że prawdziwa luneta to wydatek kilku tysięcy złotych. Odnośnie podróbek chodziło mi o kolimatory ACOGo podobne, bez powiększenia i pozbawione siatki celowniczej.

Link to post
Share on other sites

Niestety mój budżet mnie ogranicza. Mam 900 zł na sprzęt (replika+magazynki+kulki+Kolminator+To coś)

 

To odpuść sobie koli i magi i na razie pobiegaj z hajkapem. Potem uzbierasz kasę i dokupisz sobie.. A do magów wypadałoby kupić też jakąś kamizelkę, albo beltkit.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...