Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . Nie znalazłem swojego wcześniejszego tematu i pisze jeszcze raz. Przypominam że jestem "zielony" jeżeli chodzi o rozkładanie Gearboxa. A wracając do tematu. Kupiłem używaną replikę MG36 JG. Jak ją dostałem sprawdziłem i strzelała normalnie. Kiedy pojechałem na "strzelankę" replika mnie zawiodła ponieważ , kulki raz leciały raz nie . Wziąłem wycior wyjąłem magazynek i kulki zaczęły wypadać. Rozłożyłem całą replikę ale zajęło mi to z kilka godzin bo wszystko strasznie trudno rozłożyć. Zobaczyłem że w lufie jest kulka . Nie wywaliłem jej bo nie moge znaleźć wyciora -.-. W tamtym temacie napisaliście mi że to hop-up. Dystanser nie zahacza o kulki . Lecz zaniepokoiło mnie co innego . Na pokrętle do Hop-up'a znalazłem białą taśmę izolacyjną . Na Oryginalnie to zamontowane to nie wygląda. Nie moge sprawdzić jak teraz strzela (patrz temat z bezpiecznikiem) i mam cholerny problem . Pomóżcie proszę .

Powtarzam że jestem "zielony" i nie znam wszystkich pojęć. Może nagrać film w którym to pokaże ?

Link to post
Share on other sites

Twoje nieobeznanie widać - aby dobrać się do lufy w g36 są dwa sposoby. Odkręcenie imitacji bloku gazowego to 5min i masz dostęp do całego zespołu lufa-hop. Na jutubie są filmy jak rozłożyć g36.

Dystanser nie ma prawa zahaczać o kulki.

Biała taśma to pewnie taśma teflonowa do uszczelnień. Tylko co ona miała by robić na pokrętle hopa?

W czym dokładnie potrzebujesz pomocy? Chcesz przestrzelić kulkę z lufy inną kulką? Nie możesz odetkać lufy patyczkiem do szaszłyków czy kawałkiem druta w izolacji?

Link to post
Share on other sites

Ta kulka jest w lufie, czy w komorze HU?

 

Jak replika zawodziła to jaka była temperatura? Masz tam sylikonową gumkę?

 

Nie wiem co Ci pisali o dystanserze, ale zapewne chodziło o to, że nie dociska wystarczająco i przez to nie podkręca odpowiednio.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, z tego co rozumiem, możesz strzelać mimo że w lufie jest kulka? Tak się nie da. Coś mi się wydaje że w takim razie to nie kulka tylko wystająca, mocno rozkręcona, gumka hop-up. Zapewne pisząc "Jest w Komorze. no gdzieś 15/16 stopni na +. " masz na myśli że jest przekręcona wokół osi lufy. Sprawa prosta - musisz wyjąć zespół komory i odpowiednio przekręcić komorę na lufie.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co, z tego co rozumiem, możesz strzelać mimo że w lufie jest kulka? Tak się nie da. Coś mi się wydaje że w takim razie to nie kulka tylko wystająca, mocno rozkręcona, gumka hop-up. Zapewne pisząc "Jest w Komorze. no gdzieś 15/16 stopni na +. " masz na myśli że jest przekręcona wokół osi lufy. Sprawa prosta - musisz wyjąć zespół komory i odpowiednio przekręcić komorę na lufie.

Kulka mogła zostać w komorze po ostatnim strzale (pytanie tylko czemu nie wypadła po wyjęciu maga). A "15/16 stopni" to temperatura, nie kąt nachylenia. :icon_biggrin:

 

Skoro było tak ciepło, to raczej odpada opcja stwardniałej gumki...

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Dobra. Naprawiłem a efekt jest wspaniały, po wyrzuceniu bezpiecznika nagle przybyło mocy.

Kulki leżały w pół rozwalone. Wystrzelałem 2/4 Hi-cup'a i żadnych problemów na krótki dystans. Zobaczymy jak będzie sie spisywać na dłuższy .

Dzięki !. Prosze Adminów o nie zamykanie tematu bo albo ja wróce do tego tematu kiedyś czego bym nie chciał , albo inni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...