Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Która replika MP5?


Recommended Posts

Witam, swoją przygodę z ASG rozpocząłem niedawno i na początek kupiłem P99 (Która ma teraz zostać moją bronią przyboczną) i doszedłem do wniosku że czas kupić wreszcie "właściwą" replike. Padło na MP5 (W różnych wariacjach) do około 400zł. Warunek 1- Musi mieć około 360-380 fpsów żebym potem nie miał problemów w zabawie w budynkach. Ktoś pomoże, podając najbardziej sensowną replike?

Link to post
Share on other sites

Musi mieć około 360-380 fpsów żebym potem nie miał problemów w zabawie w budynkach.

W CQB na ogół panuje limit 350 lub 360 fps.

 

O MP5'tkach JG się nie wypowiem, bo się nie znam, ale na forum na pewno jest temat o nich. :happy:

Link to post
Share on other sites

W CQB na ogół panuje limit 350 lub 360 fps.O MP5'tkach JG się nie wypowiem, bo się nie znam, ale na forum na pewno jest temat o nich. :happy:

 

 

Dzięki za informacje. Wszystkie JG w tym przedziale cenowym mają 360 fpsów więc niestety dalej mam dylemat.

Link to post
Share on other sites

Cm.041b - polecam super sprawa :). Stała kolba, zwarta replika, żadnych luzów po rocznym użytkowaniu.

Oczywiście ja ją używam do lasu także będziesz musiał ją zdowngradeować do tych 350 fpsów. Teraz już nie pamiętam jaka to musi być sprężyna, m90 czy m100. Fakt jest faktem, iż stockowo w środku siedzi m120, która daje nam fpsy w odchyłach 405-409. (Przynajmniej mi).

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...