Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup repliki AK


Recommended Posts

Cytuje z allegro

Karabin był raz na pseudo strzelance.

Kupiony w Listopadzie Gwrancje wciaz jest ;)

Przebieg mniejszy niz 1000 kulek, strzelany do puszek i tarcz ;)

 

Jak to ktoś mądrze zauważył (chyba Arend ale ręki nie dam uciąć), że każda używana replika wystawiona na sprzedaż była "strzelana tylko do puszek", "raz na strzelance", "nietrafiony prezent - leżał w szafie". Są to zazwyczaj kłamstwa - wabiki na jelenie. Nawet to, że kupił go w listopadzie (na co niby ma paragon) nic nie znaczy bo od tamtej pory to i na 30 strzelankach mógł być (a tego nie sprawdzisz).

Samego kałaszka nigdy nawet na oczy nie widziałem, na tuningu sie nie znam więc części też nie ocenie. Chciałem tylko Cie przestrzec przed potencjalnym kupieniem zużytej, źle traktowanej itp. itd.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Gościu, który strzelał z niej tylko do puszek i tarcz ma do niej dodatkowo 3 midy i 4 hi-capy? Śmierdzi jak cholera.

 

Jak na to w ten sposób spojrzałeś to dodatkowo można wypisać dodatkową batkę i lufe. Nie wiem jak Wy ale ja bym w życiu nie kupił dodatkowej batki i lufy tylko po to by strzelać do puszek.

A i kolejna sprawa. Jest napisane, że kupił w listopadzie i ma paragon. Ok. A którego roku? Bo może to być listopad 2011 ale równie dobrze mógł to być listopad 2007 (jeśli robiono wtedy ten model).

Link to post
Share on other sites

Gościu, który strzelał z niej tylko do puszek i tarcz ma do niej dodatkowo 3 midy i 4 hi-capy? Śmierdzi jak cholera.

Po co komuś 8 magów do strzelania do puszek i precka madbulla?

Oj tak! :maniak_zle:

 

Kup cymę 4x lub RK0x(Boyi) . Można też cymę 003 jest to replika g36c, ale polecana replika.

Popieram! Jeśli masz taki budżet, to posłuchaj rady @Jana999 :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...