Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

a i ja troszkę odgrzeje bo własnie ją zakupiłem wraz z mambą co2 ale nie zainstalowaną i w poniedziałek będzie do mnie wysłana kurierem. Na asgshopie jest lufa DF 800 mm - czy nie będzie za długa? jak jest w końcu z tą gumką? pasuje do vsr? dalej czy jeśli zmienię komorę na tą pod lufy do vsr to gdzie dostanę taką lufę?? I gdzie są dostępne gumki do VSR?? nigdzie nie mogę znaleźć

Link to post
Share on other sites
  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

To super jednak u mnie gumka King Armsa nie zadziałała. A to dlatego, że w środku posiada dodatkowy pierścień uszczelniający który blokuje kulkę podczas strzału, ponieważ dysza w M700 jest zbyt krótka by przepchnąć przez ten pierścień kulkę... niestety :icon_neutral: Przy próbie modyfikacji gumy na dodatek ją uszkodziłem.... Jedyne co mi pozostaje to kupić jeszcze raz tą gumkę (tym razem w PL), zamontować ją do VSRki a stocka z niej włożyć do M700. Co o tym myślicie ? :blush:

 

EDIT:

 

trzeba jeszcze poczekać aż na specshopie będą gumki KMa (RH45/55), te pierścienia nie mają i powinny podejść elegancko to 700tki... Pożyjemy zobaczymy. (W sprawie tej gumy mam się odezwać na przełomie listopada i grudnia w sklepie madonion, może da radę je wyhaczyć).

Edited by Fboardpro
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam,

 

Czy posiadacz repliki KJW m700 mógłby się wypowiedzieć jak wygląda kwestia działania w różnych temperaturach tego sprzętu na GG HFC22 i na red gazie?

 

Green gazu używał bym w ciepłe dni, natomiast red gaz w momencie gdy zauważył bym znaczne spadki mocy na zwykłym Green gazie.

 

I tutaj pytanie. Do jakiej temperatury replika zachowuje swoje 500-550 FPS? czy da się nią strzelać w temperaturze od 10 stopni do np. 0 czy -5?

 

Interesuje mnie zasięg skuteczny 70 metrów. W replice zmienił bym lufę na prometheus oraz gumkę odpowiednią do tej repliki wszystko doszczelnił i może komore hop up.

 

Pozdrawiam

 

Sus.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...