Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bron do 200 zl.


Recommended Posts

Z góry przepraszam za wszystkie błędy ale piszę z telefonu. Tak jak w temacie mam 200 zł budżetu i chce kupić jakąś dobra replikę na start. Uzywalem opcji szukaj ale 100% odpowiedzi nie uzyskałem. Także co polecacie? Budżet to 200 zł z zawiasami. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Elektryczna czy sprężynowa ?

EDIT:znalezienie.

Z Elektrycznych tak zwane "odpustowe" znalazłem na allegro.

A o sprężynowych to samo. Chyba że może ktoś Ci jakąś strzelbę doradzi ale na tym sie nie znam.

Pozbieraj jeszcze trochę hajsu i Bd mieć dobrą replikę.

Edited by PlanB
Link to post
Share on other sites

Elektryka nowego za 200zł nie dostaniesz. Znaczy dostaniesz ale lepiej już te 200 złotych dać dla Pana Żula z dworca niż na replike. On przepije i sie chociaż zabawi dzięki temu a z AEGiem za 200zł człowiek się tylko nadenerwuje.

Ze sprężyn polecam M47 od DE (dostępne, przynajmniej pare dni temu było) i shotguna AGM 003 (niedostępne ale podobno ma być na przełomie kwietnia i maja. Tylko, że już od pół roku "ma być").

Link to post
Share on other sites

Przeglądając komis znalazłem parę

ofert mp5 galaxy do 200 zl ale się spoznilem i ktoś już kupił albo zarezerwował. Zastanawiałem się nad cm0.28 ale ciężko dorwac za 200 zł. Co do shotgunow to myślałem nad m47 . Sam już nie wiem czy czekac na ciekawa oferenci elektryka w komisie czy kupić shota.

 

Broń kupuje dla kumpla. Sam kupiłem cm 0.28 ale teraz ciężko znaleść jakąś do 200. Co do gazowej to raczej nie. Elektryk albo shot

Link to post
Share on other sites

Ogólnie dla zielonych nie poleca się kupowania używanych broni. Zazwyczaj zieloni nie wiedzą jak broń powinna działać i jak ją w razie czego naprawić. A że używki są w różnym stanie to łatwo wywalić kase w błoto (albo dokładać do serwisu tyle floty, że kupiłoby się za to nową replike).

Link to post
Share on other sites

Tak , tak wiem. Znalazłem mp5 za 150 ( cena do negocjacji ). Fakt faktem "widać" ślady użytkowania. Jednak jeśli będzie wszystko działać zastanawiam się czy jej nie kupić. Ma pewne braki ale jak dla mnie to nie problem bo trochę szpeju się znajdzie ;) Link do aukcji : http://wmasg.pl/pl/consignment/show/264552 . Proszę o krótki komentarz do tego zakupu ;)

Link to post
Share on other sites

Takie repliki są dla osób, które kupują tanie używane repliki za ~200zł i lubują się w dłubaniu w nich. Na twoim miejscu, bym dozbierał jeszcze 50zł i kupił używkę kałacha cymy, bo w przyszłości nie byłoby większych problemów z dalszą odsprzedażą, nawet w lokalnym środowisku.

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...