Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie. Metalowy poza standardowo metalowymi dla modeli TM jest jeszcze slide. Z tego co wiem prawo Japonskie zabrania produkcji replik z metalowym body.

Ajax, czy aby na pewno miales Hi-Cape w reku, czy tez bazujesz swoimi dywagacjami w oparciu na swoja niezaprzeczalna znajomosc japonskiego prawa? :?

 

Ja przyznaje, ze Hi-Capy 5.1 w reku nie mialem, ale w review tu http://www.renegaderecon.com/article_details.php?id=61 mozna przeczytac:

The gun is delivered in black (mat) tactical color pattern, which is well done not giving away much telltale plastic shining. Shell ejection port, barrel and hammer are stainless steel in appearance. The slide is ABS and lower frame is metal . Grips are plastic while rear sight is metal.

W opisie guna w sklepie FA czytamy:

Model sam w sobie jest ciężki a to za sprawą wykonania z metalu szkieletu tego pistoletu ...

 

Sorry za off-topicowa dygresje, ale jesli TM zrobilo metalowy szkielet dla Hi-Capy, to moze i w SIGu bedzie taki extras!?

Link to post
Share on other sites
Nie. Metalowy poza standardowo metalowymi dla modeli TM jest jeszcze slide. Z tego co wiem prawo Japonskie zabrania produkcji replik z metalowym body.

Ajax, czy aby na pewno miales Hi-Cape w reku, czy tez bazujesz swoimi dywagacjami w oparciu na swoja niezaprzeczalna znajomosc japonskiego prawa? :?

 

 

Nie napisalem ze moja znajomosc jest niezaprzeczalna :?

Ja swoja wiedze bazuje na opisie z http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...ategory?menu1=2

 

W opisie czytamy

 

Metal parts included : slide guide rod, nickel plated trigger and hammer, adjustable rear sight, front sight, magazine catch, trigger, magazine.

 

Najlepiej niech sie wypowie jakis walsciciel HIC

Link to post
Share on other sites

Albo ja nie umiem czytac, albo mam pomrocznosc jasna, ale w opisie Hi-Capy na redwolfie stoi jak BYK:

... Gun is heavy thanks to the heavy metal composite lower body.

W sumie to nie takie wazne, technologia obrobki tworzyw zaszla juz tak daleko, ze nawet po wzieciu w reke trudno nieraz odroznic metal od plastiku... Poza tym to watek o SIGu, a nie Hi-Capie. Ale tak BTW to Kat powinienes zareklamowac swoja Hi-cape jako towar wybrakowany i niezgodny z opisem! :lol:

 

Wracajac do SIGa to jest dosc ciezki, wazy tyle co oryginal i stad moja sugestia, ze byc moze "lower frame" jest metalowy.

Link to post
Share on other sites

Pik, niejednokrotnie na forum zostało dowiedzione,ze RW ma przekłamania w opisach replik, poza tym zwróć uwagę na słówko composite /wielowarstwowe/, może w tym tkwi haczyk, może jest metalowy szkielet, ale "oblany" tworzywem...

Link to post
Share on other sites

Zostawmy te biedna Hi-Cape w spokoju... Niech moderator to wykasuje albo przeniesie do watku o Hi-Capie wlasnie. Poza tym tottek, ja wcale nie uwazam RedWolfa za wyrocznie w sprawie opisow broni, ale to Ajax powolal sie na to zrodlo, jako wiarygodne. Co jest dosc smieszne, bo chyba tamtejszego, niezbyt dlugiego, opisu nawet nie doczytal do konca... Tak wiec jak jakies zatrzezenia, to nie do mnie chyba? ;-)

Link to post
Share on other sites
Zostawmy te biedna Hi-Cape w spokoju... Niech moderator to wykasuje albo przeniesie do watku o Hi-Capie wlasnie. Poza tym tottek, ja wcale nie uwazam RedWolfa za wyrocznie w sprawie opisow broni, ale to Ajax powolal sie na to zrodlo, jako wiarygodne. Co jest dosc smieszne, bo chyba tamtejszego, niezbyt dlugiego, opisu nawet nie doczytal do konca... Tak wiec jak jakies zatrzezenia, to nie do mnie chyba? ;-)

 

Metal composite to nie jest metal tylko jakis substytut zbliozny wlasciowscimai do metalu. Natomiast czesci "czytso metalowe" sa wyraznie wymienione.

 

BTW ciekawe jak bedzie z dzialaniem w niskich temperaturach. W naszym klimacie to dosc wazny aspekt

Link to post
Share on other sites

Oi!

Pytanie jeszcze do użytkowników tego gaziaka... W wielu gaziakach z BB jest tak, że po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnej pozycji, jednak nie we wszystkich. Jak to się ma w przypadku Hi-Capa? Czy po wystrzeleniu ostatniej kulki, zamek pozostaje w tylnej pozycji?

Cheers!

BoT

Link to post
Share on other sites
Oi!

Pytanie jeszcze do użytkowników tego gaziaka... W wielu gaziakach z BB jest tak, że po wystrzeleniu ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnej pozycji, jednak nie we wszystkich. Jak to się ma w przypadku Hi-Capa? Czy po wystrzeleniu ostatniej kulki, zamek pozostaje w tylnej pozycji?

Cheers!

BoT

 

tak

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...