Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z moim elektrykiem G&P.

 

Replika ma przebieg około 5000 kulek, była strzelana na baterii 8,4 Ni-MH, zawsze przestrzelana na singlu po użyciu.

Nic nie wymieniane oprócz gumki i lufy.

 

Nagle bez przyczyny zaczął się pojawiać delikatny odrzut przy strzale, teraz już jest większy. Przy strzelaniu na auto cała replika już zauważalnie drga. Poza tym mam wrażenie, że co któryś strzał replika wydaje taki dziwny brzdęk trochę metaliczny.

Nie odnotowałem spadku zasięgu, ani pęknięcia GB.

 

Ktoś ma pomysł co się zepsuło i czym może zaoowocować?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze niedawno nie kopała poza tym zaczyna kopać coraz mocniej. Miałem MP5 galaxy i rzeczywiście od nowości kopała, ale tutaj to co innego, jakiś ewidentny mankament.

 

Zastanawiam się czy czegoś nie schrzaniłem przy zmianie gumki i zakładania prec lufy.

 

 

Idzie na serwis i tyle, cóż poradzić.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze niedawno nie kopała poza tym zaczyna kopać coraz mocniej. Miałem MP5 galaxy i rzeczywiście od nowości kopała, ale tutaj to co innego, jakiś ewidentny mankament.

 

Zastanawiam się czy czegoś nie schrzaniłem przy zmianie gumki i zakładania prec lufy.

 

 

Idzie na serwis i tyle, cóż poradzić.

 

 

Dzisiaj poszła na serwis do Madonionu. Na starcie powiedzieli, że prawdopodobnie uszkodzony anti-reversal. Dam znać co i jak

Link to post
Share on other sites

Teraz wszyscy będą wyciągać AR, żeby mieć odrzut :biggrin: .

 

Szczerze to diagnoza z AR jest troszkę dziwna biorąc pod uwagę opisane przez Ciebie objawy. Jeśli to faktycznie AR, to pewnie poznasz charakterystyczny dźwięk w filmiku :

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj telefon, że nie ma sensu rozbierać repliki bo wszystko z nią w porządku. Serwisant powiedział, że to napewno nie AR bo by zajechało tłok. Widać sprzedawca się pomylił. Diagnoza z AR nie była moja.

 

Podobno przy takiej sprężynie może delikatnie kopać, więc jadę po karabin i czekam, aż coś się na poważnie nie posypie:)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Chłopaki. Kupiłem G&P M4A1 RAS z WGCShopu. Jest piękna :icon_mrgreen: Kultura pracy - świetna. Jednak hop up nie trzyma mi ustawień. Strzelę raz dobrze, a każdy następny strzał kulka leci w dół...

Co zrobić? Wystarczy wsadzić nową gumkę czy komora do wymiany?

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...