Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na start, czyli co wybrać?


Recommended Posts

Witam!

Niedawno postanowiłem na poważnie rozpocząć swoją zabawę w ASG. Wcześniej bawiłem się z kolegami tylko chińskimi replikami z plastikowym gearbox'em, które okazały się wielkim niewypałem. Po trzech miesiącach przerwy postanowiłem wznowić grę.

 

I tutaj pojawia się dylemat... Jako, że jestem na razie zielony w temacie lepszych replik niż te chińskie zabawki, postanowiłem Was spytać o radę. Na razie póki nie jestem doświadczony i nie mam większych planów związanych z airsoft'em, postanowiłem zakupić coś tańszego (oczywiście bez przesady).

 

Znalazłem karabiny na taiwangun.com w miarę rozsądnej cenie, ale by nie wyrzucić pieniędzy w błoto chcę wiedzieć, czy któraś z tych replik spełniłaby moje oczekiwania i byłaby dobrym dla amatora sprzętem.

 

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-a-tactical.html

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028u.html

 

Ewentualnie prosiłbym o polecenie czegoś innego, w podobnej cenie. :)

 

Pozdrawiam!

Edited by MatiWPR
Link to post
Share on other sites

Człowieku, z takim podejściem w ogóle nie bierz się za ASG. Tematów o tej replice jest mnóstwo, w zasadzie codziennie powstaje co najmniej jeden. Na wmasg jest też kilka poradników odnośnie wyboru replik do danej kwoty. Poświęciłbyś maksymalnie 5 minut czasu i dokładnie byś wiedział co to za replika i czy się nada.

Poza tym temat założyłeś nie w tym dziale, dział "tanie repliki" dotyczy właśnie tych najtańszych zabawek z plastikowymi gearboxami, więc CM.028 się do nich nie zalicza.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, o jakie podejście Ci chodzi? O to, że chcę się upewnić czy nie wydam pieniędzy na byle co? Przepraszam, że się pytam, ale nie jestem tak bogaty jak Ty i nie chcę się rozczarować gdy coś kupię. Na tym forum jestem nowy, więc mam jeszcze czas by nauczyć się pisać tematy w odpowiednich działach...

 

Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem i że wybaczysz mi mój karygodny błąd! :bialaflaga:

 

 

Nawet nie zdążyłem się tu rozejrzeć, by zobaczyć czy jest już taki temat.

 

Przepraszam jeszcze raz!

Edited by MatiWPR
Link to post
Share on other sites

Naukę na forum się zaczyna od poznania opcji szukaj. Ona by rozwiała Twoje wszelkie wątpliwości. Bycie nowym nie zwalnia z obowiązku myślenia i działania. Jeżeli jednak nadal masz wątpliwości to piszesz to w już założonym temacie, a nie tworzysz nowy.

 

I koledze prawdopodobnie chodzi o lenistwo.

Edited by SterylizatorPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...