Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC Shop - Maj [Zamówienie]


Recommended Posts

Witam.

 

 

Zapraszam do udziału w zamówieniu z WGC Shopu.

 

http://www.wgcshop.com/

 

Zgłaszanie przedmiotów do wyceny do 21 maja. Do 25 maja wycena uzupełniająca. Wpłaty i dołączanie na wycenione przedmioty do 29 maja.

Spodziewany finisz w połowie czerwca.

 

 

Poniżej zasady w skrócie:

 

1. Etap pierwszy to wycena zamówienia.

 

2. Zgłoszenia przedmiotów do wyceny przyjmuję na adres e-mail: saja.radek@gmail.com

Można zgłaszać się na PW lub GG.

 

3. Wysyłam Ci wstępną wycenę. Ceny zawierają: koszt przedmiotu + koszt wysyłki do Polski + cło +vat.

 

4. Po etapie wyceny można jeszcze zmieniać ilości sztuk w górę, w dół, lub zrezygnować z danego przedmiotu bądź w ogóle z zamówienia.

 

5. Wpłaty.

 

6. Wysyłam zamówienie.

 

7. Wraca do mnie lista, przedmiotów, które są dostępne i które nie są. Informuje o tym zamawiającego i podejmujemy decyzję co z tym problemem zrobić.

 

8. Paczka wychodzi ze sklepu, leci pocztą lotnicza, trafia do urzędy celnego, załatwiam papierki, paczka trafia do mnie.

 

9. Informuje o otrzymaniu paczki, umawiamy się na odbiór zamówionych przedmiotów.

 

10. Nie odpowiadam za jakość chińskiego sprzętu. Czasem jest bardzo dobra, czasem dobra, a czasem mizerna.

 

 

 

W razie pytań pisać do mnie:

GG: 3556834

PW

Mail: saja.radek@gmail.com

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...