Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam jakiś minipistolet na larpy. Głównie chodzi o to aby bardzo ciężko w przypadku dostania się do niewoli dało się go znaleźć i żeby podziwiać zdziwione miny osób, które zobaczą z czego zostały ubite ;)

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152189531-Replika-pistoletu-C25.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152194841-Replika-pistoletu-G1A-z-tlumikiem.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152197367-Replika-pistoletu-COLT-25-FULL-METAL.html

 

Któryś z tych się nada? Może coś sami zaproponujecie? ;)

 

Wiadomo, że osiągów za dużych nie ma co oczekiwać. Ważne żeby się za szybko się nie rozpadł.

Link to post
Share on other sites

tylko kup do nich kulki 0,12g.

 

Tylko pamiętaj żeby te 0,12g kulki były dobrej jakości. Wbrew pozorem te maluszki są dość wrażliwe na jakość kulek.

Inną sprawą jest że do deklaracji przeszukującego że Cię przeszukuje będziesz musiał ujawnić zabawkę. Inaczej będzie troszkę niesportowo.

Na ostatnim Stalkerze w Ocisękach jeden ze stalkerów mimo podwójnej deklaracji przeszukania grozł mi granatem. Wyszło jak wyszło, ale gość już nie wszedł do bazy pograniczników bez nielarpowego przeszukania ;D

Link to post
Share on other sites
Tylko pamiętaj żeby te 0,12g kulki były dobrej jakości. Wbrew pozorem te maluszki są dość wrażliwe na jakość kulek.

Inną sprawą jest że do deklaracji przeszukującego że Cię przeszukuje będziesz musiał ujawnić zabawkę. Inaczej będzie troszkę niesportowo.

Na ostatnim Stalkerze w Ocisękach jeden ze stalkerów mimo podwójnej deklaracji przeszukania grozł mi granatem. Wyszło jak wyszło, ale gość już nie wszedł do bazy pograniczników bez nielarpowego przeszukania ;D

Spokojnie ;) Jeśli będzie obowiązek przyznawania się, to jak przystało na uczciwego człwieka wszystko zdam :) . Jeśli nie to cóż... Będę takim gościem z granatem. :biggrin: Z naciskiem na ubicie dowódcy gułagu w Zonie ;)

 

 

A jak wygląda sprawa z magami? Idzie gdzieś dokupić, czy chińskie rączki poskładały, to tak aby pistolet był w marę niezawodny, ale żeby magi dość szybko się rozpadały(plastik) i kolejna replika do kupienia?

Edited by Deadmaster
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kieszonkowe cuś do skitrania w skarpetce, to ostatnio pojawił się na naszym rynku derringer Maruzena. 2 strzały, gazówka-dwulufka, ale rozmiar naprawdę mini-mini. Ostatnio chwalił się nim SpecShop.

 

Fakt, kilka razy droższy niż te tutaj...

Link to post
Share on other sites

Mam colta 25 (sti off duty), po paru modyfikacjach sprawuje się bardzo fajnie. Wstawiłem castolufę, wzmocniłem mechanizm spustowy, pouszczelniałem, poprawiłem hop-up i na 20m można trafić w kartkę A4 bez problemu. Dodatkowo frezem 'otworzyłem" wyrzutnik łusek, wstawiłem atrapę osłony wyrzutnika z alu i dociążyłem ołowiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...