Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Jak w temacie. Jaką najlepszej jakości co mi da najlepszą szczelność i osiągi komorę HOP UP proponujecie? Czy warto w ogóle wymieniać stokową komorę od g&p?

Kupiłem lufę promyka i gumkę systemy i teraz zastanawiam się czy od razu nie wymienić również komory. W ofercie najdroższa jest komora promyka, później systemy, mad bula i KA. Proszę o opinię czy warto i jaką komorę najlepiej dobrać. Moja replika ma w stoku 350-370 FPS. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bo G&P nie lubią innych komór niż swoje, chociażby dlatego. A mit, że są dziadowskie jest rozprzestrzeniany przez ludzi, którzy nie potrafią porządnie poskładać swojej. Też tak łaziłem i opowiadałem. Wymieniłem na KA i ostatnio miałem problemy z tunningiem. A jakbym wtedy był taki mądry i nie wymieniał...

Link to post
Share on other sites

Bo G&P nie lubią innych komór niż swoje, chociażby dlatego. A mit, że są dziadowskie jest rozprzestrzeniany przez ludzi, którzy nie potrafią porządnie poskładać swojej. Też tak łaziłem i opowiadałem. Wymieniłem na KA i ostatnio miałem problemy z tunningiem. A jakbym wtedy był taki mądry i nie wymieniał...

 

Dzięki za odpowiedz. Chcę wymienić swoją stockową komorę bo mi coś wariuje na semi (nie pobiera czasem kulek z magazynku, a jak wystrzela to co 2 kulka i mi wylatują z lufy kulki bez wystrzału), na auto już tak nie jest, poza tym bardzo ciężko wchodzą mi magazynki :(), nie wiem może to wina kulek bo mam rocketsy od gfc, które nie maja super opinii. Myślałem, że jak kupiłem preckę promyka to również komora z tej firmy będzie bardziej kompatybilna i lepiej przez to chodziła. Pozdrawiam.

Edited by DJanos
Link to post
Share on other sites

Komory G&P (te z czarnymi pokrętłami) są rewelacyjne.

Ale jeżeli już chcesz zmienić komorę z jakiegoś powodu to bierz niebieskiego Pro Win'a CNC. Chyba bije na głowę wszystkie inne komory.

 

Moja stockowa komora ma czerwone pokrętła. Denerwuje mnie, że magazynki ciężko wchodzą no i może faktycznie problem tego kołnierza gumki co sprawia, że na semi mam problemy. Na razie po przeczytaniu opinii jestem za tym aby kupić promyka lub wcale nie wymieniać komory poza wspomnianą gumką i prec lufą.

Twoją propozycje niemniej jednak sprawdzę :) Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...