Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szelma1981

Użytkownik
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,020 profile views
 1. Nie ma jej na stronie. Trzeba zadzwonić do Wieśka i się dogadać.
 2. Po co kupować Semapo które wygląda jak szmata i jest w wariancie innym niż używane przez GROM, skoro można zamówić w Currahee ideolo? Poniżej w pełnej konfiguracji - wszystkie widoczne gadżety to CRH Sama kamizelka bije na głowę jakością oryginał Eagla.
 3. Firma wychodzi na przeciw potrzebom JS oraz dopasowuje charakter/wzór produktu do SIWZ podczas uczestnictwa w postępowaniu przetargowym. Do oferty trafia dokładnie to co jest danym okresie robione pod zamówienie rządowe. Jeżeli jakakolwiek firma nie dostosuje produktu do SIWZ automatycznie nie będzie mieć szans w przetargu. Innymi słowy jeżeli JWK czy GROM zażyczy sobie kopie CRYE (szczegółowy opis produku w SIWZ) to to ma zaoferować firma startująca.
 4. Uważaj z tym synkiem bo synkiem to raczej Ty mógłbyś być dla u_goda Co do wzrostu cen to są normalne wreszcie rynkowe - raz dwa - z tego co wiem obecnie produkcja leci z ripstopu ogniotrwałego co dyktuje wyższą cenę.
 5. konfabulujesz. WMASG bawi i uczy: Konfabulacja, wspomnienie rzekome – pochodzący z łaciny termin oznaczający uzupełnianie brakujących wspomnień informacjami nieprawdziwymi, które możliwie dobrze pasują do całego logicznego ciągu wydarzeń. Konfabulacja różni się od świadomego zmyślenia tym, że konfabulujący człowiek jest przekonany o prawdziwości swoich wspomnień[1], i jeśli o nich kogoś informuje, to wówczas nie kłamie, gdyż kłamać można wyłącznie świadomie. Konfabulacja często jest zjawiskiem czysto wewnętrznym, gdy człowiek jedynie przywołuje wspomnienia wyłącznie dla siebie. https://pl
 6. Nie jestem rekonstruktorem więc nie wytykam nikomu żadnych braków. Na swoje potrzeby mogę mieć PRC nawet z drewna. Nigdzie Ci nie zarzuciłem braków. Odpowiedziałeś koledze na pytanie o DBALa w sposób jasno wskazujący na to że sam sprowadziłeś go sobie bez cła. Nieudolny wjazd na ambicję sugerujący że nie ma kompromisów w rekonstrukcji - albo masz oryginał i jesteś królem życia, albo masz kopie i jesteś nikim. Z innej beczki - masz DBALa ?
 7. Rozumię że jesteś tuborekonstruktorem Piszesz to w odniesieniu zakupu DBALa od G&P, wytłumacz mi proszę jak to jest? Sugerujesz komuś zakupy oryginałów a sam kupujesz kopie ? Dla czego nie kupisz oryginalnego DBALa ? Hipokryto.
 8. Nie zauważyłem choć od 2 lat używam. Przy czym ja mam "stary" multicam ten mniej intensywny w kolorach w mundurze G2 od Crye
 9. Każdy mundur powinno się prać na lewej stronie.
 10. Skoro "taka sytuacja" to i ja też wrzucam moje nowe Currahee ;)
 11. Szelma1981

  HK-416

  Poniżej moje HK416 AEG od VFC :)
 12. Szelma1981

  HK-416

  To jest jego wzrok i jego oko. Skoro uważa że tak mu jest wygodniej to jego sprawa. Też mam daleko kolimator na szynie i uważam że jest to dobre rozwiązanie.
 13. To weź i wymontuj silynik i srubokrętem sprawdź czy jesteś w stanie ruszyć zębatką silnikową bo jak nie to masz zacinkę w gearboxie.
 14. Nie odpowiedziałeś mi na PW - czy rozwiniesz projekt o rozpoznanie pustego magazynka ?
×
×
 • Create New...