Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

moim zdaniem najleprze buty do Polskie desandy lub opinacze

 

Prowokacja czy kiepski trolling? :D

PS. Dysleksja jest uleczalna, a błędy są podkreślane.

 

Moim zdaniem najwygodniejsze są skoki .

 

Desanty vel skoczki - fuj! Noszę gdy muszę. Z całego serca polecam Belleville (i do lasu i na uczelnię, na miasto itd) są super, a o "najlepszości" desantów chyba naprawdę wypowiadają się osoby które na nogach nie miały nic innego. Z polskich butów polecam jedynie sznurówki.

 

Kup takie:

http://allegro.pl/trzewiki-letnie-demar-nr-29-i2351940229.html

 

Mam, chwalę i polecam. But super.

Ile? 180? :O Toć one nawet stówy nie są warte... Syf kiła i mogiła w dwukrotnej przepłacie w stosunku cena/jakość. Chociaż na allegro i po trzysta chodzą w oczekiwaniu na jelenia.

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

wegorz - piszę o nich w porównaniu do kupczaków, które miałem, batesów i desantów (moje biedne stopy). Te buty podczas rozchodzenia nie robią z nogi mięsa mielonego.. Jak rozumiem wszystkie buty jakich używa WP są ble i fuj, bo ktoś się na starych desantach przejechał. Polecam najpierw samemu poużywać i dopiero psioczyć. Przez 2 lata, jakie je mam nic mi się nie stało w nogi.

Są bardzo podobne do Gromów Protektora co tak są tu chwalone z taką różnicą, że mają o wiele lepszą podeszwę (bardziej agresywny bieżnik) i większą wytrzymałość części materiałowej. I są tańsze od Gromów :wink:

Edited by HellMaker666
Link to post
Share on other sites

Czemu nikt nie poleca Kupczaków? Na allegro można dostać nowe. Moje mam już 3 rok i nic się z nimi nie dzieje a wierzcie mi, że eksploatuje je cały sezon. Łącznie z tym, że wdrapałem się w nich na elbrus. Jak się dobrze trafi to można za 300zł złapać i mieć buty na wiele lat.

Link to post
Share on other sites

Miałem buty Grom-protector. Przepraszam za wyrażenie .................. nie buty 2 wyjazdy na poligon i zaszły pleśnią, a podeszwa poszła w .............. w błocie.... Lepsze już letnie buty DENAR'a dla MONa. One mają jeden feler po solidnym namoczeniu w wodzie kurczą się nie miłosiernie o jakieś 2 nr i piją jak skurczybyk. KUP buty, do których podawałem link, przez 4 lata dawałem po strzelankach i Bieszczadach ( od marca do września) i było ok.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

A to ciekawe??? Od trzech lat używamy GROM-Protektor (wiosna-lato-jesień-zima) i nie doświadczyliśmy tego... :icon_eek2:

Może kupiłeś "podróby", które trafiają się na rynku za dużo niższą cenę (100-120 zł). :maniak_zle:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...