Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3181AB - Czy to się zaraz nie rozwali?


  

41 members have voted

  1. 1. BI-3181AB - co o niej myślisz?



Recommended Posts

Witam. Mój kolega postrzelał sobie trochę z mojej CYMY (cm.028a) i bardzo mu się to spodobało. A więc kupił sobie taką replikę:

http://allegro.pl/karabin-elektryczny-colt-m4-granatnik-2-mag-asg-i2337736901.html#tabsAnchor

Chciał mieć ją jak najszybciej, więc kupił ją bez przegadania, i co wybrać itp.

Mam pewne obawy, bo:

1. GB jest plastikowe

2. W karabinku jest masa dodatków czyli typek chce koniecznie to opchnąć :DD

Nie jestem żadnym znawcą, ale czy to nie jest szajs który za tydzień mu się rozwali (pokrój cm.022)???

Proszę o waszą opinię.

Edited by Brick
Link to post
Share on other sites

Jeżeli można to oddać to niech to zrobi jak najszybciej. Jeżeli się nie rozwali gearbox to po jakimś osiągi tak spadną (z i tak już słabych), że w ogóle nie będzie można z tego normalnie postrzelać. Wiem bo widziałem takie maszynki "w akcji". Czyli ogólnie szajs jakiego mało i naprawdę szkoda na to kasy!

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites

Ma prawo (zapis w ustawie - sprzedawca nie ma nic do gadania) do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. I niech to prawo wykorzysta...

 

Ma prawo, ale jeśli nie używał "repliki". I pamiętajcie, że koszty wysyłki pokrywa kupujący. I niech wyśle paczkę za potwierdzeniem odbioru - niewiele drożej, a jak by co jest kwitek w ręku, że doszła.

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...