Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Mam takie pytanie małe, czy opłaca się zakup tegoż P90? http://wmasg.pl/pl/consignment/show/287813

Chodzi mi o opinie jakość/cena oczywiście.

Postanowiłem sobie sprawić P90 jako dużego boczniaka, awaryjną replikę. Wiem, że TM to TM, ale no 800 zł trzeba dać jak nic, a ja chciałem coś niedrogiego zakupić. Troszke w asg siedzę, jednak nie znam praktycznie P90 w środkowisku asg, a szczególnie twór GFC. Raz tylko strzelałem z P90 AGM no i nawet mnie zachwycało, nie powiem, ale fajna sprawa. Z zielonym nie gadacie, tylko chciałem znać opinie od Was na ten temat, a na wmasg, na forum jest 65 stron czytania o tym modelu repliki, więc potrzebna mi szybka i w miare treściwa odpowiedź, może by też rozwinięta, ale nie na 65 stron postów :D

 

EDIT: Dodam, że właściciel nie dodaje tłumika i kolimatorka, ani bateryjki.

 

One-77

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Następny wymagający wróżenia. Jaki jest jego stan techniczny wie tylko właściciel. Acz p90 GFC niedłubane potrafiły zaskoczyć jakością. Moja 90 się trzyma się piąty rok (znaczy body się trzyma bo bebechy w ramach chciejstwa wymieniłem na pancerne mniej więcej dwa miechy po zakupie repliki).

Ogólnie rzecz biorąc w replikach II klasy jest spory artykuł o tej P90. Tyle że oczywiście nie doyczy tej którą chcesz kupić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...