Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Miszcz120

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdybym miał czas i mieszkał u siebie w mieścinie, gdzie wszystko i wszystkim miałem pod ręką, to bym nawet sprawę w sądzie założył. Teraz się przeprowadziłem pod Poznań i nie mam ani czasu ani siły na to. Mam to gdzieś, trudno i tak myślę, że warto, bo replika spoko. 700 PLN za G&G to spoko cenka, także suma ze wszystkim ok. 900 PLN z wysyłkami to nie boli mocno. Tutaj głównie ostrzegam, że nawet pi**owate Allegro nie jest wystarczającą ochroną. Trzeba niestety się ruszyć i poruszyć parę osób i instytucji, żeby sprawy były załatwione sprawiedliwie i należycie. Tak czy siak nie polecam
 2. https://archiwum.allegro.pl/oferta/scar-l-g-amp-g-i7641692569.html 22 grudnia 2018 05:53 Powód otwarcia dyskusji: przedmiot jest uszkodzony Szkielet GB jest pęknięty. Był już od razu, jednak musiałem problem sam zdiagnozować. Zero kontaktu ze sprzedającym. Cammils14 26 grudnia 2018 22:45 Przedmiot nie był uszkodzony, nic nie było pękniete. Replika była była zadbana w każdym stopniu, jeżeli ma jakieś braki, to mogły one być w
 3. Suma sumarum wyszło tak, że nie dogadałem się z gościem i allegro napisało, żeby skierować sprawę do sądu. Sprzedający wyparł się tego, mimo przesłanych dowodów w postaci zdjęć. Argumentując, że to ja chce go oszukać mówiąc, że replika przyszła do mnie uszkodzona i powinienem przeprosić jeszcze go za to... Także widzę, że nawet zakupy przez allegro nie dają żadnej gwarancji jeśli chodzi o oszustwa.
 4. Witam. Jestem nowym użytkownikiem nowej repliki AS-01 Striker. Kilka słów moja jako użytkownika. Replika jak za tą cenę jest bardzo fajnie wykonana, porządnie zrobiona, dobre materiały. W porównaniu z chińczykami, które są tańsze (nieznacznie w niektórych przypadkach), to jakościowo jest przebicie. Replika nie rozwali się od uderzenia nią w drzewo czy upadku. Największą zaletą (dla niektórych i największą wadą) jest krótki skok zamka oraz magazynek zaraz przy spuście (pod zamkiem), co sprawa iż replika jest repliką broni palnej, a nie z kategorii zabawek (nawet SSG24 jest przy tym zab
 5. Piszę tutaj, gdyż sprawa zaczęła się od WMASG. Może ktoś ma z nim kontakt i mógłbym się jakoś dogadać. Poza tym nie wiem jak na tym allegro po lifcie złożyć jakiś spór, czy pozyskać nawet dane sprzedającego...
 6. Witam. Niedawno zakupiłem replikę od użytkownika camils14. Wszystko fajnie, odpisał mi na pierwsze pytanie, gdzie mnie nurtowała problematyka z kolimatorem i celnością, czy też jej brakiem w replice. Replika strzelała na 5 metrów, albo wcale. Myślałem, że to HU czy gumka z początku. Przestrzelałem 15 kulek, wszystko to samo. Okazało się, że to pęknięty szkielet GB z obu stron. Napisałem o tym do camils14, ale do dzisiaj zero odzewu.. Mimo iż, replika była zakupiona przez allegro, gdzie w opisie widnieje brak wzmanki o uszkodzeniu GB (było widać brak jednego selektora, gdzie nie zau
 7. Zwykła kostka... Będzie zupełnie inaczej reagować spust, jak na mikrostyku, który jest stockowo. Chciałem sobie tą replikę zrobić do sportowego strzelania (no i jest), a co za tym idzie, zostawić właśnie ten miękki i szybki spust.
 8. Jak mam dać więcej jak 200 PLN, to mi sie nie opłaca w awaryjną replikę inwestować...
 9. Mam takie pytanie a propo tego tematu. Spaliła mi się elektronika w GC16 i nie wiem teraz na co wymienić,, by się często to nie spalało... Jaki produkt polecacie ? Pytam się, gdyż zamontowanie zwykłego mosfetu chyba odpada (są 4 sygnałowe kabelki, a nie 1 jak w prostym mosfecie, gdzie jest kostka stykowa).
 10. Dobra, to nie temat giełdowo-walutowy, tylko o konkretniej replice... Mam pytanie do posiadaczy Masady A&K. Używa ktoś pomory AirsoftPro ? Jak się spisuje i z jaką gumką tą komorę używacie ?
 11. https://gunfire.pl/product-pol-1152212665-Replika-karabinka-GFG50-tan.html Mógłby ktoś coś konkretnego powiedzieć na temat tych AUG'ów GFG50 ? Nigdzie jeszcze używki na komisie nie widziałem, a już trochę czasu są te repliki na rynku. Takie dobre, że nikt nie chce się pozbyć ? Ładnie wyglądają i są najbardziej zbliżone do wersji A3.
 12. Podbijam pytanie. Jest gdzie dostać magazynki do tego modelu, albo czy od SW pasują do repliki, czy też nie da rady (nawet sama wydmuszka/obudowa/skorupa).
 13. Nawyki nawykami. Wersja bezkolbowa jest bardziej praktyczniejsza dla normalnych żołnierzy, tym bardziej dla jednostek desantowych czy też kierowców. Kilka armii w Europie i ma świecie stosuje bezkolbowce i jakoś nie ma z tym wielkiego problemu.
 14. Wrona001 - najlepszy czarodziej w tym wymiarze ;) Każdy problem potrafi rozwiązać najprostszymi metodami, tylko z terminami może być ciężko.
 15. Front powinno się odkręcić jak w każdej innej eMce. "Żabką" powinno się dać. Zależy jaki masz front :P Nie chcę skłamać, bo nie rozbierałem, tylko czytałem gdzieś, że jest jak wyżej. Co do magów, to jakie pasują z Hi-cap'ów ??
×
×
 • Create New...