Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS CM.048S vs. RK-10S


Recommended Posts

Panie i panowie ! Każdego posiadacza lub osobę która miała okazję dłużej poobcować z jedną z tych replik, proszę o swoje opinie. Najmilej widziane opinie osób które miały do czynienia z obydwoma ;). Za równy tydzień planuję kupno jednej z tych replik. Nie pozwólcie żeby moje ciężko zarobione pieniądze poszły na marne. Pozdrawiam serdecznie i czekam na recenzje : )

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ta stal boyowska to chyba nie jest stal, a jeśli jest to marnej jakości, Miałem rk-06sw. Magnes łapał zarówno szczerbinke jak i podstawę szczerbinki czyli wydawałoby sie że stał, replika upadła na podłogę szczerbinką i ta pękła (wymieniłam na taką od ostrego i przeprowadziłem ten sam test - oczywiście wytzrymała). Korozją tą chińską stal bierze momentalnie czyli nie jest wysokiej jakości. Podstawa szczerbinki bardziej wygląda jak żeliwo niż stal. Testy magnesami nie są do końca miarodajne (żeliwo też łapie). Lepsze dobre aluminum niż kiepska stal

ps przepraszam za odgrzewanie kotleta ale może się komus opinia przyda

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...