Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, pisałem już gdzieś na tym forum ale nie mogę znaleźć postu żeby odświeżyć - wybaczcie

Nadal nęka mnie ten sam problem

W moim Sztajerze magazynek nie podaje kulek, tzn. muszę go owijać od góry do dołu izolacją, żeby dociskać magazynek. Wtedy kulki lecą miodnie. Tak samo, gdy odwrócę karabin rączką do góry.

Byłem w Cytadeli ASG, to pewien "uprzejmy i miły" serwisant powiedział, że musze mocniej dociskać magazynek i wszystko będzie w porządku. No cóż :)

To dociskanie, owszem, działa, ale lewą rękę mam do trzymania chwytu taktycznego, a nie magazynka podczas biegania. Więc...czym może być to spowodowane?

 

Steyr AUG J&G

Hi Cap

Edited by ciety
Link to post
Share on other sites

Tak, strzelało dobrze, tylko pewnego razu kumpel podnosił broń gdy leżała i złapał za magazynek, i tylko za to podniósł (widziałem to z odległości, mój krzyk zignorował) i właśnie tego dnia przestało podawać kulki. Nie słychać było pęknięcia, magazynek jest cały. Całości boję się rozkładać, żeby sprawdzić czy tam w okolicach hopsiupa coś nie poszło

Link to post
Share on other sites

No to kolega powinien dostać nagrodę jobla za użytkowanie replik.

 

Mógł najpewniej uszkodzić zatrzask maga ewentualnie co gorsza komorę. Radzę rozebrać połówki auga i sprawdzić komorę oraz gniazdo maga, mogło faktycznie się coś wygiąć/uszkodzić.

Link to post
Share on other sites

Dopiero zauważyłem.

W miejscu o którym mówisz, tj. w tym przycisku do zwolnienia magazynka pomiędzy tymi dwoma "wystającymi" rzeczami jest taki nierównomierny plastik, wygląda jakby coś się urwało. Czy to może być to?

Mówię o tych zniekształceniach przy "lewej wystającej rzeczy" przycisku patrząc, jakby obrócić zdjęcie o 90 stopni w prawo

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...