Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Matison

Użytkownik
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 1. Matison

  A.V.A

  Ktoś gra w to z Forum, ja niedawno wróciłem do tego tytułu i wiele się poprawiło na plus i kilka nowych map doszło.
 2. Zanim bym ocenił czy to silnik tak hałasuje bym sprawdził czy to nie zębatki czy łożyska albo źle dokręcony silnik.
 3. Repliki ClassicArmy zaliczane są do tych lepszych ale można spotkać i nieudane ich projekty. Posiadałem MP5 CA nie jest to to samo lecz bebechy są podobne. Pomimo małej mocy (330FPS - M100) GB miał wysoką kulturę pracy i kulkę daleko nosiło. Jak już ktoś wyżej zauważył jest to replika SportLine i cechuje się tym że body jest z ABS'u i upadek może skończyć się jego pęknięciem.
 4. Miałem tą ładowarkę dobre 1,5 roku temu. Pierwsze 3 tygodnie działała w porządku potem miała cyrki. Samoczynnie wyłączała od razu ładowanie (przy w pustym i dobrym pakiecie), funkcja rozładowywania pomimo że była sygnalizacja diodą że włączone to nie działało to a na sam koniec to nie ładowała tym samym nie wyłączała trybu ładowania. Na szczęście uratowałem pakiet prawdziwą ładowarką mikroprocesorową która mi już długo służy i nie narzekam (HobbyKing ECO Six).
 5. Nie spodziewaj się sensacji, ale jak masz zaprawkę do kombinowania to możesz nawet je jakoś przerobić jeżeli będą niewygodne. A co do firmy A.C.M. to ja nie narzekam a cały sprzęt taktyczny mam od nich (kamizelka, ładownice, kabura (1 rok), plecak) od 2 lat i dobrze się trzyma sprzęt :)
 6. Chyba wśród wszystkich najmniej lansiarki ale jak można zrobić taki hełm czyli PASGT. Wzorowałem się nieco na hełm polski wz.2005 ale są różnice ale zawsze to coś niż nic. - Skorupa wzmocniona szpachlą samochodową (większa sztywność jak i wytrzymałość oraz ogranicza brzęk w uszach ^^); - Uprząż 3ptk. własnej produkcji jeszcze brakuje ochronnego podbródka by się hełm wygodniej jak i lepiej się trzymał; - Pokrowiec na hełm w wz.93; - Google Uvex (jak widać gumka jest do wymiany); - Kocie oczy produkcji chińskiej; Dojdzie jeszcze zmiana gumki z gogli, zrobienie gąbek do wnętrza oraz
 7. Matison

  RK-08S

  Hymmm... pomyślmy. Kolba nie przyciąga magnesu bo jest Plastikowa a jak każde dziecko wie plastik nie ma właściwości magnetycznych tym samym nie przyciąga magnesu. Lufa jest w tym modelu Aluminiowa (amelinowa) i też nie przyciąga magnesu.
 8. Również zareklamuję się i zrobię małą konkurencję. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z okolic Polkowic (dla mniej zapoznanych w okolicy tego miasta to między Lubinem a Głogowem i większe miasto bliżej to Legnica) ale również i działam na wysyłkę, przewiało się przez moje ręce już kilka replik (GB V2, V2 Long, V3, V6) i każdy był zadowolony. Główna specjalność to emki APS. Cena zależna od zlecenia ale przeważnie mam jedną stawkę za robociznę.
 9. Jeżeli ma chronić głowę do CQB to powinieneś nie tylko myśleć o kulkach ale i nawet o chronieniu głowy od jakiś urazów związanych z uderzeniem o jakieś pręty czy nawet ścianę to nie jest wysprzątany pałac ze lśniącą podłogą :P Możecie mi mówić że tnę koszty ale ja kupiłem kiedyś zwykłego chińczyka a potem wzmocniłem go szpachlą od wewnątrz :P
 10. Posiadałem MP5 (CM.041) z tym chwytem i stockowa bateria wchodziła ale nie łatwo było ją upchać.
 11. Ja powiem tyle miałem M18 Hellcata ze względu że to jest mój jeden z ulubionych czołgów z okresu IIWŚ ale w grze on do niczego się nie nada. Cieniutki pancerz ma i szybko pada zważywszy że w grupie na niego się jako pierwszego rzucą, armata 76mm przeważnie M1A2 nie jest złe jak na VI tier ale 90mm już lepiej się sprawdza ale niestety to nie sprawi z niego dobrego czołgu. Trzeba się rozpędzić mieć sporo szczęścia i może uda się coś okrążyć i rozwalić ale to rzadko. M18 mnie nie tylko zaczął denerwować ale i grając bez premium dawał straty i wole jednak M36.
 12. Jeżeli ty chcesz mieć w snajperce 850 FPS to niech Wszyscy Święci bronią tego kto będzie stał po drugiej stronie lufy. Ty masz zamiar strzelać tym na spotkaniach czy robić komuś krzywdę. Wychodzi że jesteś nowy, proszę zanim zechcesz mieć replikę mocniejszą niż 450FPS włącz myślenie i przeanalizuj czy jesteś odpowiedzialny na moc powyżej tego bo 650 to strach a 850. I zaraz nie wyrzucaj z tekstem że ty chcesz mieć 850FPS na kulkach 0.2g to na 0.4g będzie 650FPS (strzelam :P) bo niestety ale EK (energia kinetyczna) będzie taka sama i tak samo bolesna.
 13. Pasuje on do wszystkich emek APS więc dla tych którzy kupili ASR 10X dla BB mają ciekawą alternatywę bo w nich te GB i ich BB są tandetne ale ja już planuje w swoim jakoś go zrobić bez zmiany szkieletu ale i tak prędzej czy później jak ten będzie w odpowiedniej cenie to można się pokusić.
 14. Mam okazję teraz grać w Metro i bardzo mi się podoba, gra ma fajny klimat.
 15. Przykro mi takiego body nie znajdziesz, bo takiego nie ma. Wszystkie Body do M4 są przystosowane do tego by kable szły na front jak i do kolby. Jedynie co trzeba zrobić by kable przestawić z frontu na kolbę to modyfikacja okablowania w GB.
×
×
 • Create New...